Uitslagen KCM 2017

Uitslagen KCM NSC 2017

Juniorhandling t/m 12 jaar: Aron
Beste Baby:           46  Yuma Tinka D’el casa di Vita eig: Velsma MA
Beste Puppy:         34  Carlo-Colucci vom Castilienberg eig: Hömberg U
Beste Jeugd:         60  Halli galli astonout eig: hulskamp-smid gw
Beste veteraan:    64  Nico vom Plenzenbusch eig: Heister U
Best in Show:       72   In the Mood of Taitas Ushabti eig: Hartjes PJM
R-BIS:                 25   Masaal Self Control eig: Croonen I

Riesenschauzer zwart:
Beste reu:              11  Gently Born Chilli Pepper eig: Dauer J
Beste teef:             15  Heartbeat vom Schloss Ehrenberg eig: Schie van B
BOB:                     11  Gently Born Chilli Pepper eig: Dauer J

Riesenschnauzer peper en zout:
Beste reu:            22  Spotting Silver vd Telgthoeve eig: Scheepers P
Beste teef:           24  Magnifying Meinou van de Telgthoeve eig: Kroeske TEA
BOB:                   24  Magnifying Meinou van de Telgthoeve eig: Kroeske TEA

Schnauzer Middenslag zwart:
Beste reu:            25  Masaal Self Control eig: Croonen I
Beste teef:           31  Onyx van dijmihof eig: Dijk van ECM
BOB:                   25  Masaal Self Control eig: Croonen I

Schnauzer Middenslag peper en zout:
Beste reu: –
Beste teef: –
BOB:  –

Dwergschnauzer zwart:
Beste reu:         44  Blackgalaxy Manolo Blanich-N eig: Osvaldo P
Beste teef:        57  Y’ Grecque-N Di Monte Gentile eig: Osvaldo P
BOB:                44  Blackgalaxy Manolo Blanich-N eig: Osvaldo P

Dwergschnauzer peper en zout:
Beste reu:         60  Halli galli astonout eig: hulskamp-smid gw
Beste teef:        66  Schnauzi-Hero’s Lady Starlight eig: Könings M
BOB:                60 Halli galli astonout eig: hulskamp-smid gw

Dwergschnauzer zwart-zilver:
Beste reu:         72  In the Mood of Taitas Ushabti eig: Hartjes PJM
Beste teef:        84  Donna Sorella vd woeste grond eig: Broek van den L
BOB:                72  In the Mood of Taitas Ushabti eig: Hartjes PJM

Dwergschnauzer wit:
Beste reu:         94  Ramon El Joyero De La Margaux eig: Blättgen R
Beste teef:        97  Melodiya Vesny Beatris eig: Miloserdova O
BOB:                94  Ramon El Joyero De La Margaux eig: Blättgen R

Alle uitslagen

1 Oakley of dutch spirit Eig. Boogaard L
2VB
2 Orlando Bloom Of Dutch Spirit Eig. Kruissen van der APC
1VB
3 Olympic Morris of Dutch Spirit Eig. Maas-Baten FMWL
3VB
4 Voyager’s X-cellency Duke Dexter Eig. Zwieten van – Geer van der A
4B
5 Wyatt Russel Eig. Kammen van K
1ZG
6 Ivanhoe vom Schloss Ehrenberg Eig. Schie van B
1U
7 Nitro of Dutch Spirit Eig. Megen van J
G
8 Lagniappe de ward Rocky Eig. Pauwelsen J
1ZG
9 Gentleman Glenn von Ann Chateau Eig. Haubennestel G
1U R-CAC
10 Gloris TJ Eig. Linden van der J
2U
11 Gently Born Chilli Pepper Eig. Dauer J
1U CAC BOB
12 Adara New Indigo Eig. Elbertsen K
1VB
13 Ocean Blue Of Dutch Spirit Eig. With de D
2VB
14 Girl Vom Wendehammer Eig. Dijkstra-Leegstra G
1ZG
15 Heartbeat vom Schloss Ehrenberg Eig. Schie van B
1U CAC
16 Nina Ricci Of Dutch Spirit Eig. With de D
2U
17 Icethea of dutch spirit Eig. Callaars J
3ZG
18 New Indigo Mousaro Eig. Elbertsen K
1U R-CAC
19 Birdy vom Weinhof Eig. Didzioneit H
2U
20 Linn Of Dutch Spirit Eig. With de D
1U
21 Jahnina Fee Radine Eig. Laumann U und B
Abs
22 Spotting Silver vd Telgthoeve Eig. Scheepers P
1U CAC
23 Unifying Uma van de Telgthoeve Eig. Kroeske TEA
1U R-CAC
24 Magnifying Meinou van de Telgthoeve Eig. Kroeske TEA
1U CAC BOB
25 Masaal Self Control Eig. Croonen I
1U CAC BOB
26 Chivas Of Cindy Land Eig. Chatzinikolaoh F
1ZG
27 Osborn vom Mandelröschen Eig. Redlich M u H
1U R-CAC
28 Oxan van Dijmihof Eig. Ende van den K
1ZG
29 Pretty Passion von der Thelersäule Eig. Rutten MLJ
1ZG
30 Pretty Passion von der Thelersäule Eig. Rutten M
dubbel
31 onyx van dijmihof Eig. Dijk van ECM
1U CAC
32 Oana-Ocie Het Hoog Oord Eig. Verstappen ATH
1ZG
33 Thijs Van Kugret Eig. Kruissen van der APC
1VB
34 Carlo-Colucci vom Castilienberg Eig. Hömberg U
1VB
35 All You Can Wish the Black Comrade Eig. Leusink K
2VB
36 Felix Vom Bosenberg Eig. Oolbekkink H
1U R-CAC
37 Weasel tinka d’el casa di vita (kluutje) Eig. Boogaard L
4ZG
38 Pata Grega van ’t Dulfke Eig. Linden van der J
2U
39 victorius star outstanding boy Eig. Hulskamp-Smid GW
3U
40 Astra Fortunata Chic Choice Eig. Velsma MA
1U
41 Lord Timothy Castle Greenwood Eig. Volgers E
G
42 Hauke Fleur van de Tulpashoeve Eig. Wit de Oever van den LR
2U
43 Superbowl -n di Monte Gentile Eig. Baas K
Abs
44 Blackgalaxy Manolo Blanich-N Eig. Osvaldo P
1U CAC BOB
45 Kensi Eig. Brouwer C
2VB
46 Yuma Tinka D’el casa di Vita Eig. Velsma MA
1VB
47 Lady Froukje Citadel Greenwood Eig. Baas K
1U
48 Invicta Norma Jean  Baker Eig. Gerritzen MGJ
2U
49 Wish Win Zenit of Fame Eig. Bleekman MJBM
G
50 Helena-Ba V.D. Kleine Zwarte Dwergen Eig. Oolbekkink H
1U
51 Hennie-Ba V.D. Kleine Zwarte Dwergen Eig. Jansen D
3U
52 Roosje-Anatascha v.h. Zeeuwsehof Eig. Bevelander AP
4U
53 Astra Fortunata Chance Eig. Reuzel-Lansink H
U
54 Ula Eig. Hermans -van Soest M
U
55 Lady Bella Donna Citadel Greenwood Eig. Gerritzen MGJ
2U
56 Tinka Fajea D’el casa di Vita Eig. Velsma MA
2U R-CAC
57 Y’ Grecque-N Di Monte Gentile Eig. Osvaldo P
1U CAC
58 Fablous King vom Lindenstern Eig. Blättgen R
Abs
59 Ferrari Testarossa vom Lindenstern Eig. Hartjes PJM
1VB
60 halli galli astonout Eig. hulskamp-smid gw
1U CAC BOB
61 Jesko vom Römersberger Hof Eig. Baldeau G und U
2ZG
62 arima van de semshoeve Eig. Haas de PM
3ZG
63 UPS vom Plenzenbusch Eig. Heister U
1U
64 Nico vom Plenzenbusch Eig. Heister U
1U R-CAC
65 Mij Tjerkhoeve Benthe Maeve Eig. Westerhuis T
1ZG
66 Schnauzi-Hero’s Lady Starlight Eig. Könings M
1U CAC
67 mabel van kugret Eig. Hulskamp-Smid GW
2ZG
68 Oilily van den Beukenboom Eig. Praet van M
Abs
69 Goefroe van den Beukenboom Eig. Praet van M
Abs
70 Greyson Genstat Eig. Verbruggen L
1U R-CAC
71 Quattro-Jiske v. Lutheri Eig. Leusink K
2U
72 In the Mood of Taitas Ushabti Eig. Hartjes PJM
1U CAC BOB
73 Nyadira’s Osen Eig. Dowling-Schipper E
2ZG
74 Rebbel-Zaza vd Blessewichof Eig. Zieltjens H
1U
75 Martha vom Unteren Niederrhein Eig. Baumann M
1VB
76 Quintie du Mont d’el Gayette Eig. Groenendijk C
3VB
77 Zoey-Diedel v.d. Blessewichof Eig. Lange de-van Putten S
2VB
78 Zarlessa vom Ahrensfeld Eig. Frese K u K
4VB
79 Gemma v.h. Turfmeer Eig. Weering J
3ZG
80 Montana vom Römersberger Hof Eig. Ebbrecht R und M
2U
81 Doortje v.Gally’s choice Eig. Driessen-Evers LBM
ZG
82 Eefy – Twister v.d Blessewichof Eig. Berg van den JAM
1U
83 Veronique vom Ahrensfeld Eig. Hendriks-Smits ES
4ZG
84 Donna Sorella vd woeste grond Eig. Broek van den L
1U CAC
85 Floor van Gally’s Choice Eig. Driessen-Evers LBM
2U
86 Cady Avalyn of Charmy’s Joy Eig. Ijzermans MMJJ
1U R-CAC
87 Asson Ari Alisiya Alonso Eig. Miloserdova O
2U
88 Cenna Eig. Klitsie Bruijninckx L en F
3ZG
89 Nalynn-Lily van Baldersheim Eig. Klitsie Bruijninckx L en F
dubbel
90 Cenna Eig. Klitsie Bruijninckx L en F
dubbel
91 Nalynn-Lily van Baldersheim Eig. Klitsie Bruijninckx L en F
1U
92 Ziggy Britt V. D”N Oppasser Eig. Vissers-Rensen MJ
1U
93 isay van xtopies hof Eig. Donker vd Hoogen GGM
1U
94 Ramon El Joyero De La Margaux Eig. Blättgen R
1U CAC BOB
95 Granada vom Lindenstern Eig. Vlijmen van MFPM
1VB
96 Limited Edition vom Ruhrtal Eig. Blättgen R
Abs
97 Melodiya Vesny Beatris Eig. Miloserdova O
1U CAC