KCM NSC 11-10-2015

Uitslagen KCM NSC van 11 oktober 2015

BOB/BIS
Riesenschnauzer zwart, catnr 9, Gently Born Chilli Pepper, Eig. Dauer J, BOB
Riesenschnauzer peper en zout, catnr 24, Exciting Emkje van de Telgthoeve, Eig. Kochanowski BS, BOB
Schnauzer Middenslag zwart, catnr 26, Proud-Nero vom Elfenpütz, Eig. Croonen I, BOB
Schnauzer Middenslag peper en zout, catnr 35, Lord – Nero Het Hoog Oord, Eig. Zwieten van IA, BOB, BIS
Dwergschnauzer zwart, catnr 63, Tinka Fajra D’el casa di Vita, Eig. Velsma MA, BOB
Dwergschnauzer peper en zout, catnr 69, Norman vom Ahrensfeld, Eig. Frese K, BOB
Dwergschnauzer zwart-zilver, catnr 90, Goltif Triumph Valter, Eig. Verbruggen L, BOB
Dwergschnauzer wit, catnr 110, Emperio Bianco of Taitas Ushabti, Eig. Luhrman AM, BOB

Overige uitslagen

Riesenschnauzer zwart, reu
Puppyklasse
1VB Beste Puppy, 1, Dice, Eig. Visser de R
2VB, 2, Kadanz of Dutch Spirit, Eig. Martens W
Jeugdklasse
3 ZG, 3, Lagniappe de-Ward Rocky, Pauwelsen J
2 ZG, 4, Gloris TJ, Eig. Linden van der J
1 U, 5, Iceheart of Dutch Spirit, Eig. With de D
Jongehondenklasse
1 U, 6, Nelson Mousaro, Eig. Aerts E
Openklasse
2 U, 7, Kuno Nichi Mousaro, Eig. Sanders F
3 ZG, 8, Gordon vom Elfenpütz, Eig. Albrecht E
1 U CAC BOB, 9, Gently Born Chilli Pepper, Eig. Dauer J
Fokkersklasse
1 U R-CAC, 10, Hummer of Dutch Spirit, Eig. With de D
Gebruikshondenklasse
1 U, 11, Kotaro Mousaro, Eig. Willems R

Riesenschnauzer zwart, teef
Puppyklasse
1 VB, 12, Greta Garbo, Eig. Sperlich S
Jeugdklasse
2 ZG, 13, Icethea of Dutch Spirit, Eig. Callaars J
1 U CAC Beste Jeugd, 14, Birdy vom Weinhof, Eig. Didzioneit H
G, 15, Inky Black of Dutch Spirit, Eig. Bernsen JW
Jongehondenklasse
2 ZG, 16, New IndigoMousaro, Eig. Elbertsen K
1 U, 17, Foolshouse Catana, Eig. Mangasow J
Openklasse
1 U, 18, Estelle vom Schloss Ehrenberg, Eig. Johnsen A
Fokkersklasse
1 U R-CAC, 21, Icebreaker of Dutch Spirit, Eig. With de D
Kampioensklasse
1 U, 22, Multi Kamp Coutry Lady of Dutch Spirit, Eig. With de D

Riesenschnauzer peper en zout, teef
Openklasse
1 U CAC BOB, 24, Exciting Emkje van de Telgthoeve, Eig. Kochanowski BS

Schnauzer Middenslag zwart, reu
Jongste Puppy
1 VB Beste Baby, 25, Osborn, Eig. Redlich H
Openklasse
1 U CAC BOB, 26, Proud-Nero vom Elfenpütz, Eig. Croonen I
Kampioensklasse
1 U R-CAC, 27, Odin vom Husarenhof, Eig. Hanselick G en M

Schnauzer Middenslag, teef
Jongehondenklasse
1 U CAC, 28, Veronica-qui von der Fortuna-ranch, Eig. Dijk van ECM
Veteranenklasse
1 U R-CAC, 29, Amidala vom Kaiser Karl, Eig. Briem A

Schnauzer Middenslag peper en zout, reu
Jongehondenklasse
1 U, 30, Amor di Schnauzer Besame Mucho
2 ZG, 31, Domus Letitia Caspar Gregorius, Eig. Tiele-De Jong JP
2 U R-CAC, 32, Keynote’s Hook van Holland Trombone, Eig. Daanen A
3 U, 33, Jesper-Pelle von Halamasch, Eig. Bremert A
4 U, 34, Shinji Nakano From Yousen, Eig. Gubbels MJP
1 U CAC BOB BIS, 35, Lord – Nero Het Hoog Oord, Eig. Zwieten van IA

Schnauzer Middenslag peper en zout, teef
Openklasse
1 U CAC, 36, Joshi Artax’s Angels, Eig. Verstappen A Th

Dwergschauzer zwart, reu
Jongste Puppy
1 VB, 37, Bernhard Heidi v. Lutheri
Jeugdklasse
2 U, 39, Theo Amstel S Taganiego Roga, Eig. Shmal A
3 U, 40, Superbowl-di Monte Gentile, Eig. Baas K
1 U R-CAC Beste Jeugd, 41, Idan Blues Lananasim, Eig. Linden van der J
Jongehondenklasse
2 U, 42, Flex v. Casabosita, Eig. Vilsteren van C
1 U, 43, Victorious Star Supreme, Eig. Velsma MA
Openklasse
1 U, 44, Hauke Fleur van de Tulpashoeve, Eig. Wit de Oever van den LR
Veteranenklasse
1 U CAC, 45, Jon Bon Jovi v.d. Kovermühle, Eig. Ruland R

Dwergschnauzer zwart, teef
Jongste Puppy
2 VB, 46, Juliana-Heidi v. Lutheri, Eig. Leusink K
4 VB, 47, Klara van de Boetheeren, Eig. Maanen van-Buddingh HWA
3 VB, 48, Little Mai-Tai vom Birnbacher Wald, Eig. Siepmann U
1 VB Beste Baby, 49, Little Hazel-Bee vom Birnbacher Wald, Eig. Siepmann U
Puppyklasse
3 VB, 50, Romar’s Mika, Eig. Vilsteren van C
1 VB Beste Puppy, 51, Lady Bella Donna Citadel Greenwood, Eig. Gerritzen M
2 VB. 52, Just Friends van der Tulpashoeve, Eig. Pors T
Jeugdklasse
3 U, 53, Beatrice Diamond don’t walk away, Eig. Oolbekkink H
2 U, 54, Utah Latoya D’el casa di Vita, Eig. Reuzel-Lansink H
1 U, 55, Jill of Dutch Spirit, With de D
Jongehondenklasse
1 U, 56, Euormania For Yuline Blessed Event, Eig. Bleekman MJBM
2 U, 57, Peanut v’t Dufke, Eig. Broek LM
Openklasse
3 U, 58, De Meijerij Hyacint, Eig. Plas GHH
2 U, 59, Heike Fleur v.d. Tulpashoeve, Eig. Tulleken-Pastoor CMF
1 U, 60, Lady Lucifer Castle Greenwood, Eig. Gerritzen M
Fokkersklasse
1 U R-CAC, 62, Nienke-Ellis v. Lutheri, Eig. Leusink K
Kampioensklasse
1 U CAC BOB, 63, Tinka Fajra D’el casa di Vita, Eig. Velsma MA
2 U, 64, Jamba-Jamba Ka Vanga vom Birnbacher Wald, Eig. Siepmann U
Veteranenklasse
1 U Beste Veteraan, 65, Julie Marie v.d. Kovermühle, Eig. Ruland R
2 U, 66, Fenna Dyma D’el casa di Vita, Eig. Velsma MA

Dwergschnauzer peper en zout, reu
Jongste Puppy
1 VB, 67, Alfons vom blauen Hibiskus, Eig. Globisch M
Jeugdklasse
2 U, 68, Jupp-Lucy von Marten, Eig. Krüger T
1 U CAC BOB Beste Jeugd, 69, Norman vom Ahrensfeld, Eig. Frese K
3 U, 70, Anagami-Madiba Les Amis du Channel, Eig. Woerd van der PD
Openklasse
2 U, 71, Skip vom Romersberger Hof Van Hoof, Eig. Hoof van J
1 U R-CAC, 72, Grey-Tetis-Meastro, Eig. Nouwen WM
Kampioensklasse
1U, 73, Ups vom Plenzenbusch, Eig. Heister U
Veteranenklasse
2 U, 74, Tico Torres vom Rüggeweg, Eig. Robe C
3 U, 75, De Meijerij Charley, Eig. Linden vd PJM
1 U Beste Veteraan, 76, Jerry-Lee vom Plenzenbusch, Eig. Heister U

Dwergschnauzer peper en zout, teef
Jongste Puppy
1 VB Beste Baby, 77, Arjena vom blauen Hibiskus, Eig. Robe C en H
Jeugdklasse
2 U, 78, Maeve, Eig. Westerhuis T
1 U R-CAC, 79, Nori vom Ahrensfeld, Frese K
Openklasse
1 U, 80, Vrieda vom Plenzenbusch, Eig. Fruhen C
2 U, 81, Champion’s Family Barcarolle, Eig. Johnsen A
Kampioensklasse
1 U CAC, 82, Fryda – Forever vom Bux-Chalet

Dwergschnauzer zwart-zilver, reu
Jongste Puppy
1 VB Beste Baby, 83, Stich v.d. Hill Farm, Eig. Schaefers AC
Puppyklasse
1 VB Beste Puppy, 84, Philip-Jente v/d/ Oppasser, Eig. Nouwen WM
Jeugdklasse
2 U, 85, Kotoro, Eig. Treurniet-Oskam MW
1 U, 86, Rebbel-Zaza vd Blessewichof, Eig. Zieltjes H
Jongehondenklasse
2 U, 87, Bagheera-Jip vd Blessewichof, Eig. Calkhoven HC
1 U, 88, Buster-Angel v/d/ Oppasser, Eig. Nouwen WM
Openklasse
2 U, 89, Hor Dastynella Elegant imp: Slowakia, Eig. Calkhoven HC
1U CAC BOB, 90, Goltif Triumph Valter, Eig. Verbruggen L
Fokkersklasse
1 U R-CAC, 91, Baylee Avalyn of Charmy’s Joy, Eig. IJzermans MMJJ
Kampioensklasse
1 U, 92, Wubbo van de Woeste Grond, Eig. Broek van den L

Dwergschnauzer zwart-zilver, teef
Jeugdklasse
U, 93, Femke v.h. Turfmeer, Eig. Weering J
4 U, 94, Janneke v.h. Turfmeer, Eig. Bras AGM
1 U Beste Jeugd, 95, xclusive xtasy z dixie, Eig. Broek van den L
2 U, 96, Cara-Alberta vom Karlseck, Eig. Wächter S
3 U, 97, impeccable impression smart mustache, Eig. Heuvel vd W
U, 98, Else High Society Dreams, Eig. Amerom van-Kuil A
Jongehondenklasse
1 U
, 99, Happy Future-Smart-Mustache, Eig. Nouwen WM
2 U, 100, Xena v. Gallys Choice, Eig. Gaalen van-Weijmer IAB
3 U, 101, Roosje High Society Dreams, Eig. Amerom van-Kuil A
Openklasse
3U, 102, Indy-Diedel vd Blessewichof, Eig. Berg van den JAM
U, 103, Minke-Fien v. Lutheri, Eig. Leusink K
2 U, 104, right and famous z dixie, Eig. Broek van den L
4 U, 105, Aimy, Eig. Houben D
1 U R-CAC, 106, Jente-Bib v/d/ Oppasser, Eig. Nouwen WM
U, 107, amirah, Eig. Donker vd Hoogen GGM
Fokkersklasse
1 U, 108, Bibiche Avalyn of Charmy’s Joy, Eig. IJzermans MMJJ
Kampioensklasse
1 U CAC, 109, ZAza-Zaza vd Blessewichof, Eig. Berg van den JAM

Dwergschnauzer wit, reu
Jongehondenklasse
1 U CAC BOB, 110, Emperio Bianco of Taitas Ushabti, Eig. Luhrman AM

Dwergschnauzer wit, teef
Openklasse
1 U CAC, 111, Beauty From Paradise Of White Love, Eig. Bierkens-Paantjens PWCM