Groningen 2011

Uitslagen Groningen 5-3-2011

Keurmeester Dhr. B. Blid Von Schedvin (SE).

Riesenschnauzer, zwart FCI nr. 181


Reuen:
Tussenklasse:
1U. Miracel vom Kaiser Friedrich Turm – RCAC – RCACIB.
Eig: B. Maier (D).
Openklasse:
1U. Without a Doubt vom Mephistopheles – CAC – CACIB.
Eig: C. Weyers (D).

Teven:
Puppyklasse:
VB. Lilyfee vom hedberg.
Eig: J. Wolters (D).
Jeugdklasse:
1U. Believe Me vom Schloss Ehrenberg – RCAC.
Eig: C. Heise (D).
Openklasse:
1U. Hatari Lady vom Hedberg.
Eig: J. Wolters (D).
Gebruikshondenklasse:
1U. Ranka Alina von der Schavener Heide – RCACIB.
Eig. M.und L.Esser (D).
Kampioensklasse:
1U. Arkadia Rapsani – CAC – CACIB – BOB.
Eig: A. Simon (D).

Riesenschnauzer, peper en zout FCI nr. 181


Teven:
Tussenklasse:
1U. Silver Senator Visard – CAC – CACIB – BOB.
Eig: T. Kroeske

Middenslagschnauzer, zwart FCI nr. 182


Reuen:
Kampioensklasse:
1U. Junior von der Zirbelnuss – CAC – CACIB – BOB.
Eig. D. Heidrich (D).
Teven:
Kampioensklasse:
1U. Amidala vom Kaiser Karl – CAC – CACIB.
Eig : A. Briem (D).

Middenslagschnauzer, peper en zout FCI nr. 182


Reuen:
Kampioensklasse:
1U. Brutus Dapper van’t Stefanus House – CAC – CACIB – BOB.
Eig. P.A. Kruizinga

Teven:
Jeugdklasse:
1ZG. Bonita von Viccora
Eig. G. Ligtenberg

Dwergschnauzer, zwart FCI nr. 183


Reuen:
Babyklasse:
1VB. Cosmopolitan vom Lanstroper Wasserturm
Eig. C. Heise (D).
Jeugdklasse:
1ZG. Jackson des Diables d’Ebene
Eig. T. Scafs
2ZG. Kees van’t Duifke
Eig. A.J.M. van der Linden
3ZG. Ijnar van de Boetheeren
Eig. A.J.A. Grosman
Tussenklasse:
1U. Boom Boom Rezlark Gen Lord Bobo
Eig. K. Baas
Openklasse:
1U. De Meijerij Guus
Eig. A.J.M. en P.J.M. van der Linden
2U. Blazing Star Ka Vanga
Eig. H.W.A. van Maanen- Buddingh
Kampioensklasse:
1U. Rocker Rezlark – CAC – CACIB.
Eig. S. Chiench-Heimeshoff

Teven:
Babyklasse:
1VB. Coco Chanel vom Landstroper Wasserturm
Eig. C. Heise (D).
2VB. Black Pearl von Victorishove
Eig. P. en G. Rotter
Jeugdklasse:
1U. Xara v.d. Spikke
Eig. C.M. Tulleken Pastoor
Tussenklasse:
1U. Amstel en Don Classical Next Top Model – CAC – CACIB – BOB.
Eig. A.Shmal
Openklasse:
1U. Ellis Celly von Lutheri – RCAC – RCACIB.
Eig. K. Leusink
2U. Dyra of Glewnaljude
Eig. T. Scafs
3U. Ashley Simpson vom Landstroper Wasserturm
Eig. C. Heise

Dwergschnauzer, peper en zout FCI nr. 183


Reuen:
Kampioensklasse:
1U. Altegos Versayles – CAC – CACIB – BOB.
Eig. O. Rohulya

Teven :
Jeugdklasse :
1ZG. Grey Tetis Hortica
Eig.   W. V.d. Heuvel
Tussenklasse :
1U.   Party Girl Les Amis du Channel – CAC – CACIB
Eig.  A. Krottje

Dwergschnauzer, wit FCI nr. 183


Reuen:
Tussenklasse:
1U.   Made in Spain to Night – CAC – CACIB – BOB.
Eig.  R. Blättgen (D).

Teven:
Puppyklasse:
1VB. Gilmore Girl vom Landeskroner
Eig.   A. Briem (D).

Dwergschnauzer, zwart-zilver FCI nr. 183


Reuen:
Jeugdklasse:
1U.   Nathan Grassant – CAC – BOB.
Eig.  L. Verbruggen
2U.   Sasquehanna Bratek
Eig.  V. v. Wassenhove
3U.   Zico Zaza v.d. Blessewichhof
Eig.  T. Cakhoven – S. ten Bosch

Tussenklasse:
1ZG.  Flash vom Datzetal
Eig.   S. Rehbein

Openklasse:
1U.   Vulko vom Ahrensfeld – RCAC – CACIB.
Eig.   E. Wieldraaier
2ZG. Andiamo von der Leutermännern
Eig.   P. Rotter

Teven:
Jeugdklasse:
1U.   Go For it Tomorrow’s Dream
Eig.  Y. Droog
2ZG. Zaza Zaza v.d. Blessewichof
Eig.  J.A.M. v.d. Berg

Tussenklasse:
1U.   House Kazak Frida
Eig.  P. Rotter

Openklasse:
1U.   In The Mood – CAC – CACIB.
Eig.  V. v. Wassenhove
2U.  Daniek Emma v. Lutheri – RCAC – RCACIB.
Eig.  K. Leusink
3U.  Helleborus of Baecker’s Garden
Eig.  P. De Baecker