Kampioensclubmatch

Uitslagen kampioensclubmatch Nederlandse Schnauzer Club op 16 september 2012 te Wijchen.

DWERGSCHNAUZER peper en zout
Keurmeester: Dhr. G. van den Bosch (BE)
RING 1

REU
BABYKLASSE
1 VB     1          UPS vom Plenzenbusch          ,           Geb.     10-04-2012        ,           VDH     12ZS40002169  ,           V            Nico vom Plenzenbusch           ,           M         Bonny-Lee vom Bux-Chalet       ,           Fok.     Carola Fruhen   ,            Eig.      Heister U.

JEUGDKLASSE
1 U, CAC, BOB             2          Franta Blues La Nanasim        ,           Geb.     10-08-2011        ,           NHSB   2890362 imp.Israel         ,           V          Ch.Skovsschnauz         Andronicus       ,           M         Angelika Blues Lananasim        ,            Fok.     Shuki Levinger  ,           Eig.      Linden van der  P.J.M.

VETERANENKLASSE
1 U, res CAC    3          Jerry-Lee vom Plenzenbusch  ,           Geb.     16-06-   2001     ,           VDH     01ZS700683     ,            V          Tombola’s Brisco         ,           M         Floh vom Plenzenbusch            ,           Fok.     Carola Fruhen  ,            Eig.      Heister U.

TEEF 
KAMPIOENSKLASSE
1 U, res CAC    4          Bonny-Lee vom Bux-Charlet    ,           Geb.     31-01-   2007     ,           VDH     07ZS4000U30   ,            V          Jerry-Lee vom   Plenzenbusch   ,           M         Franka Maskottchen     ,           Fok.     Elfriede Wilms  ,            Eig.      Fruhen C. 

DWERGSCHNAUZER Wit
Keurmeester: Dhr. H. van den Bergh
RING 3

REU
J
EUGDKLASSE
1 U, CAC, BOB             5          Jettyspoof’s Oh So Great         ,           Geb.     04-11-2011        ,           Ander   FI10701/12            ,           V          Double O Seven Les Amis Du Channel  ,           M         D’Arne All The Rage      ,           Fok.            Nea Tolonen , Finland   ,           Eig.      Karhi Tuula      

TEEF 
JEUGDKLASSE
G         6          Ayla     ,           Geb.     26-10-2011        ,                       2858721           ,           V          Sansjo  ,           M            Anais    ,           Fok.     A.         Bierkens           ,           Eig.      Paantjens P.W.C.M.     
G         7          Ayna    ,           Geb.     26-10-2011        ,                       2858723           ,           V          Sansjo  ,           M            Anais    ,           Fok.     A.         Bierkens           ,           Eig.      Paantjens P.W.C.M.     

OPENKLASSE
G         8          Anais   ,           Geb.     05-08-2009        ,                       2762674           ,                       V          Lotus Ama-Pepsi   ,           M         Obsession Hebanowa Sfora     ,           Fok.     M. Vos ,           Eig.      Bierkens A.      
1 ZG     9          Ziggyana Nushka Vom Rudel Alosha  ,           Geb.     20-12-2009        ,           NHSB   2776384           ,            V          Kamp. Ekimov Go For Gold of Maple Leaf       ,           M         Kamp. Irinushka My Choice of Maple Leaf     ,           Fok.     J.P.Tiele-de Jong         ,           Eig.      Tiele-de Jong J.P.       

DWERGSCHNAUZER Zwart
Keurmeester: Mevr. T. Pillement (NL)
RING 2

REU
BABYKLASSE
ABS     10        SANTINO FENNA D’EL CASA DI VITA ,           Geb.     26-04-   2012     ,           NHSB   2880394           ,            V          CACHOU VAN DE HAVENSTAD          ,           M         FENNA DYMA D’EL CASA DI   VITA     ,           Fok.            Marian Velsma  ,           Eig.      Harnischmacher            N.        

PUPPYKLASSE
1 VB     11        Bad Boy von Maxim    ,           Geb.     29-01-2012        ,           VDH     12ZS41004468  ,           V          Rodra Rezlan  ,           M         Judith Androis  ,           Fok.     Bettina Maxim   ,           Eig.      Bruin de  A.     

JEUGDKLASSE
2 ZG     12        De Dwergdonders Bink            ,           Geb.     06-12-2011        ,           NHSB   2863162           ,           V            De Meijerij Guus           ,           M         Aysha-Merlin v. ‘t Stefanus House         ,           Fok.     Mw. I.G. Goossens        ,           Eig.      Urlings D. 
1 U       13        Lord Black Inca Castle Greenwood     ,           Geb.     09-11-2011        ,           NHSB   28600374          ,            V          N.J.K. Boom Boom Rezlark Ned.Kamp.            ,           M         Lady Eva Castle Greenwood     ,            Fok.     Kees Baas        ,           Eig.      Baas K.           

JONGEHONDENKLASSE
1 U       14        Amor Beatus Diamond of the First Water        ,           Geb.     20-05-2011        ,           VDH     41U00099            ,           V          Tomhaus Denver          ,           M         Gloris Recipe of Happiness      ,           Fok.     T. Gorokhova       ,           Eig.      Hömberg U.   
2 U       15        Playboy Dyma d’el Casa di Vita           ,           Geb.     17-12-   2010     ,           NHSB   2820686           ,            V          Bingo v.d.        Havenstad        ,           M         Dyma Chesna d’el Casa di Vita ,           Fok.     M.A. Velsma            ,           Eig.      Tulleken-Pastoor C.     

OPENKLASSE
3 ZG     16        Luca Toni v.d. Kovermühle     ,           Geb.     15-11-2009        ,           VDH     41003599          ,           V            Emir     ,           M         Julie Marie v.d. Kovermühle      ,           Fok.     R. und P. Ruland          ,           Eig.            Hahn C.     
1 U, CAC, BOB             17        Spicy Joey van ‘t Dulfke          ,           Geb.     25-06-   2010     ,           NHSB   2800920            ,           V          Ch. Panini         van het             Pauwenland      ,           M         Ch. Buhda        ,           Fok.            Jeanique          van der Linden  ,           Eig.      Linden van der              A.J.M. 
2 U, res CAC    18        Amstel And Don Stunning       ,           Geb.     04-09-   2010     ,           NHSB   2845072           ,            V          Baroque vd      Havenstad        ,           M         Melodiya Garmonii S Taganiego Roga  ,           Fok.     Andrey Shmal   ,           Eig.      Shmal A.    
ABS     19        ATTRIBUTE OF ITTERFELD BY RIVENDELL KA-VANGA        ,           Geb.     10-01-2007        ,           Ander            VDH12ZS 41U00102     ,           V          ENJOY MIDNIGHT WELCOME MATT    ,           M         BELLADONNA TUK BARONESS OF DOLINA RIVENDELL        ,           Fok.     Ola Adamik      ,           Eig.      Harnischmacher N.           

KAMPIOENSKLASSE
1 U       20        Lord Enzo Castle Greenwood  ,           Geb.     14-07-2009        ,           NHSB   2757758           ,           V            Ned&Int.Kamp.Panini v/h Pauwenland   ,           M         Daphne v/d Spikke       ,           Fok.     Kees Baas            ,           Eig.      Baas K.        

TEEF
BABYKLASSE
3 VB     21        SEQOIA FENNA D’EL CASA DI VITA   ,           Geb.     26-04-   2012     ,           NHSB   2880397           ,            V          Cachou van de             Havenstad        ,           M         Fenna Dyma D’ el Casa di Vita  ,           Fok.     M.A. Velsma ,           Eig.      Koot- van der Leck M.L.          
1 VB     22        Sabuja Fenna D’el casa di Vita            ,           Geb.     26-04-   2012     ,           NHSB   2880395           ,            V          Cachou vd        Havenstad        ,           M         Fenna Dyma D’el casa di Vita   ,           Fok.     M.A.Velsma            ,           Eig.      Velsma M.A.    
2 VB     23        Slowine Zlata Businko ,           Geb.     03-04-2012        ,           Ander   972270000147784         ,           V            Unjedi Fandango          ,           M         Desiree Eldzh Hop        ,           Fok.     Borisova Svistum         ,           Eig.            Groenendijk, C

PUPPYKLASSE
2 VB     24        Anatascha-Zarah V.H. Zeeuwsehof      ,           Geb.     16-03-   2012     ,           NHSB   2874675           ,            V          Jamie Oliver V.’T          Dulfke  ,           M         Zarah-Aimy De Labitashe          ,           Fok.     A.P. Bevelander       ,           Eig.      Bevelander A.P.
1 VB     25        Yara-Iske v/d Vanenblikhoeve ,           Geb.     25-03-2012        ,           NHSB   22877797          ,           V            Gomez v/d Havenstad  ,           M         Iske-Ebby v/d Vanenblikhoeve  ,           Fok.     H.Bruintjes-Schaap       ,            Eig.      Fokker 

JEUGDKLASSE
4 ZG     26        gorgonzola v.’t’dulfke  ,           Geb.     12-06-2011        ,           NHSB   2843607           ,           V          panini v.h. pauwenland           ,           M         arkovári naffy   ,           Fok.     AJM vd Linden ,           Eig.      Goossens        I.G.M.
2 ZG     27        Wiola vom Rohrteich   ,           Geb.     08-06-2011        ,           NHSB   2864549           ,           V            Shadow vom Rohrteich ,           M         Florenc Vom Rohrteich ,           Fok.     Monika Felsche            ,           Eig.            Baas K.
3 ZG     28        Bayla   ,           Geb.     25-07-2011        ,           NHSB   2848170           ,           V          Made in Spain Yahoo            ,           M         Missy-Ebby vd             Vanenblikhoeve            ,           Fok.     H. Oolbekkink   ,           Eig.            Oolbekkink H.
1 U       29        Amstel And Don Amazing       ,           Geb.     13-11-2011        ,           NHSB   2826829           ,           V            Baroque vd Havenstad ,           M         Iskra S Taganiego Roga Dlja Bosachuso          ,           Fok.     Andrey             Shmal   ,           Eig.      Shmal A.

JONGEHONDENKLASSE
1 ZG     30        Mascarpone v.’t Dulfke            ,           Geb.     12-06-2011        ,           NHSB   2843603           ,           V            CH. Panini V.H. Pauwenland     ,           M         CH. Arkovari  Naffy      ,           Fok.     A.J.M  V/D Linden        ,            Eig.      Vincken R.

OPENKLASSE
ZG       31        Ekatarina         ,           Geb.     21-03-2010        ,           NHSB   2529638           ,           V          Made in Spain Yahoo  ,           M         Catootje van     Niotsi   ,           Fok.     C.A.Boerma      ,           Eig.      Boerma C.A.
4 U       32        Suske-Janneke v/d Vanenblikhoeve    ,           Geb.     11-01-   2010     ,           NHSB   2778236           ,            V          Moos-Ebby v/d            Vanenblikhoeve            ,           M         Janneke-Dieka v/d        Vanenblikhoeve            ,           Fok.     H.Bruintjes-Schaap       ,           Eig.      Fokker
3 U       33        Latoya Fenna D’el casa di Vita ,           Geb.     08-05-   2009     ,           NHSB   2747976           ,           V            Elkost Head     Hunter  ,           M         Fenna Dyma D’el casa di Vita   ,           Fok.     M.A.Velsma      ,           Eig.            Velsma M.A.
2 U       34        Cayenne v ‘t Dulfke      ,           Geb.     25-06-2010        ,           NHSB   2800923           ,           V            Ned&Int.Kamp. Panini   v.h.Pauwenland            ,           M         Kamp. Buhda   ,           Fok.     A.J.M. v/d Linden            ,           Eig.      Vilsteren van  C.
1 U, res CAC    35        Madame Jeanette v. ‘t Dulfke   ,           Geb.     25-06-   2010     ,           VDH     11ZS41U00087 ,            V          Ch. Panini v. ‘t Pauwenland      ,           M         Ch. Buhda        ,           Fok.     Jeanique          van der Linden            ,           Eig.      Bruin de  A.

KAMPIOENSKLASSE
2 U       36        Lou Sulola v.d. Kovermühle    ,           Geb.     15-11-2009        ,           VDH     41003600          ,           V            Emir     ,           M         Julie     Marie v.d. Kovermühle  ,           Fok.     R. und P. Ruland          ,           Eig.      Scriba M und Ruland R
1 U, CAC          37        Amstel And Don Classical Next Top Model     ,           Geb.     15-09-   2009     ,           NHSB            2804341           ,           V          Unjedi   Flamenco         Dancer ,           M         Melodiya Garmonii S    Taganiego             Roga    ,           Fok.     Andrey Shmal   ,           Eig.      Shmal A. 

DWERGSCHNAUZER Zwart-Zilver
Keurmeester: Dhr. G. van den Bosch (BE)
RING 1

REU
B
ABYKLASSE
1 VB     38        Ethan-Bonita vd-Zardakosburcht         ,           Geb.     16-05-   2012     ,           NHSB   2887141           ,            V          Sunny Boy Hajan          Polonia ,           M         Bonita-Vinny vd-Zardakosburcht           ,           Fok.            Eigenaar           ,           Eig.      Luhrman A.M.

JEUGDKLASSE
ABS     39        Kobresia of Baecker’s Garden ,           Geb.     24-06-   2011     ,           LOSH   1098633           ,           V            Multi Ch.           Repitition’s Indigo Sky  ,           M         Multi Ch. Dahlia of Baecker’s    Garden ,           Fok.     De             Baecker Patricia en Désirée      ,           Eig.      De Baecker P en D.
3 ZG     40        I am the one Tomorrow’s Dream         ,           Geb.     30-10-   2011     ,           NHSB   2859594           ,            V          NJK, Ned. & Int.           Kamp. Enough is          Enough Tomorrow’s Dream       ,           M         NJK & NK Go for it     Tomorrow’s Dream       ,           Fok.     Y. Droog          ,           Eig.      Kruizinga P.A.
2 U       41        Dacio-Bonita v.d.Zardäkosburcht        ,           Geb.     05-04-   2011     ,           NHSB   2833855           ,            V          Enough is Enough        is Tomrrows      Dream  ,           M         Bonita-Vinny v.d.Zardäkosburcht          ,            Fok.     A.M.Luhrman    ,           Eig.      Kleingeerts F.
1 U, res CAC    42        Pepper-Britt v d’n Oppasser    ,           Geb.     24-08-   2011     ,           NHSB   2851551           ,            V          Kamp Time of My         Life vom           Fockenberg      ,           M         Kamp Britt-Rib v.d’n     Oppasser            ,           Fok.     WM Nouwen     ,           Eig.      Nouwen            W.M.

JONGEHONDENKLASSE
3 ZG     43        Gijs-Bugsy v. Lutheri   ,           Geb.     21-09-2010        ,           NHSB   2810804           ,           V            Skywalker von den kleinen        Räubern           ,           M         Bugsy-Emma v. Lutheri ,           Fok.     K.             Leusink ,           Eig.      Bolder-Hassink J.
2 U       44        Bodi-Jady V. ‘T Kerstendalse Hofje     ,           Geb.     23-01-   2011     ,           NHSB   2824736           ,            V          Kamp. Jazz-Nica           v.H. Hooiland   ,           M         Jady-Black Velvet v. d’n Botterpot        ,           Fok.            M.        Vissers-Rensen ,           Eig.      Vissers-Rensen M.
1 U, CAC, BOB             45        Léonieke’s Nils-Nalynn            ,           Geb.     29-10-   2010     ,           NHSB   2814948            ,           V          Nathan Grasant            ,           M         Léonieke’s Lynn-Rajoy  ,           Fok.     Léonie Verbruggen            ,           Eig.      Verbruggen L.
4 ZG     46        Wubbo van de woeste grond   ,           Geb.     04-03-2011        ,           NHSB   2830159           ,           V            Boltres Gudvin  ,           M         Pekna Divka van de woeste grond        ,           Fok.     LAM van den    Broek   ,            Eig.      Broek van den  L.A.M

OPENKLASSE
4 ZG     47        Aden Charlene of Charmy’s Joy          ,           Geb.     16-06-   2010     ,           NHSB   2799252           ,            V          Int.Ch. Noble    Monument’s Atman       ,           M         Lux. Ch. My Most Adorable      Charlene           ,            Fok.     MMJJ IJzermans           ,           Eig.      IJzermans M.M.J.J.
2 U       48        DJ-Bib v.d’n Oppasser ,           Geb.     06-02-2011        ,           NHSB   2827364           ,           V            CH.Lit.,Let.,UKR.,BLR.,Slov.,CH.Mini-Maxi Hit   ,           M         CH. NL             Bib-Kaisha vd’n Oppasser        ,            Fok.     WM Nouwen     ,           Eig.      Nouwen W.M.
1 U       49        Winz Sprate ArmanAlex          ,           Geb.     20-04-2011        ,           NHSB   2854147           ,           V            Alex-Silke v. d’n Oppasser        ,           M         Winz Sprate Suzzi Quatro          ,           Fok.     Irina Vinogradova             en Natalia Krasnopevsleva        ,           Eig.      Heuvel van den  W.
3 U       50        Zico Zaza v.d. Blessewichhof  ,           Geb.     26-05-2010        ,           NHSB   2796128           ,           V            Kamp. Time of my Life vom      Fockenberg      ,           M         Kamp. Zombie z Dixie  ,           Fok.     J.A.M. v.d. Berg     ,           Eig.      Berg J.A.M. v.d

TEEF
PUPPYKLASSE
1 VB     51        Jiske-Daniek v. Lutheri            ,           Geb.     19-01-2012        ,           NHSB   2868278           ,           V            Enough is Enough Tomorrow’s             Dream  ,           M         NJK Daniek-Emma v. Lutheri     ,           Fok.     K.             Leusink ,           Eig.      Leusink K.

JEUGDKLASSE
U          52        Anka v.h Turfmeer       ,           Geb.     19-08-2011        ,           NHSB   2850596           ,           V          Kamp Clipper v.d’n Oppasser ,           M         Usta v.h Turfmeer         ,           Fok.     J Weering         ,           Eig.      Weering J.
ZG       53        Chenna v. Ahrendsfeld            ,           Geb.     14-10-2011        ,VDH     11ZS42004264   ,           V          Nathan Grasant            ,           M         Maja v.             Ahrensfeld        ,           Fok.     K. + K. Frese    ,           Eig.      Kusters H.
G         54        Silly v.d. Biboburcht   ,           Geb.     30-05-2011        ,           NHSB   2842032           ,           V            Leonieke’s Marin-Balijn  ,           M         Xabina Baika v.d. Biboburcht    ,           Fok.     H. G. Verburg   ,           Eig.            Hanegraaf M.
U          55        Dyone- Bonita vd-Zardaosburcht         ,           Geb.     05-04-   2011     ,           NHSB   2833857           ,            V          Ned.& Int. Kamp.          Enough is         Enough Tomorrows Dream       ,           M         Bonita- Vinny vd-            Zardakosburcht            ,           Fok.     Eigenaar           ,           Eig.      Luhrman           A.M.
G.K.     56        Myra van Maarkeez’shof          ,           Geb.     04-04-2011        ,           NHSB   2833850           ,           V            Nathan Grasant ,           M         Goldeneye’s van Maarheez’shof            ,           Fok.     Maarheez’shof  ,           Eig.            Houben D.
4 U       57        Faraa Zaza v.d. Blessewichhof            ,           Geb.     14-06-   2011     ,           NHSB   2843649           ,            V          Kamp Clipper   Fleur v.d. Oppasser      ,           M         Zombie z Dixie ,           Fok.     J.A.M. v.d. Berg            ,           Eig.      Berg J.A.M. v.d
U          58        Super Suprice Hajan Polonia  ,           Geb.     26-05-2011        ,           NHSB   2866498           ,           V            Sasguehanna Koniak    ,           M         Fantasy Alyssa Charm  ,           Fok.     Janiszeuska      ,           Eig.            Groenendijk, C
U          59        Cheyen-Lobke v.’t Kerstendalse Hofje ,           Geb.     26-11-   2011     ,           NHSB   2862256           ,            V          Skywalker         von      den Kleinen Raubern     ,           M         Aylah-Jady v ‘t Kerstendalse Hofje       ,            Fok.     M.J. Vissers-Rensen     ,           Eig.      Feringa-van      Doorn L.
U          60        Cindy-Lobke v. ‘T Kerstendalse Hofje  ,           Geb.     26-11-   2011     ,           NHSB   2862255           ,            V          Skywalker von den Kleinen      Räubern. CH. VDH. SWED CH  ,           M         Aylah-   Jady v. ‘T             Kerstendalse Hofje       ,           Fok.     M. Vissers-       Rensen ,           Eig.      Vissers-Rensen M.
U          61        Alma v.h. Turfmeer      ,           Geb.     19-08-2011        ,           NHSB   2850597           ,           V            Clipper-Fleur v.d’n Oppasser     ,           M         Usta v.h. Turfmeer        ,           Fok.     J. Weering        ,           Eig.            Jongsma-Sietzema P.A.
3 U       62        I always go for it tomorrows dream     ,           Geb.     30-10-   2011     ,           NHSB   2859596           ,            V          Ned en Int kamp           Enough is         enough Tomorrows dream        ,           M         Go for it             Tomorrows       dream   ,           Fok.     Y Droog           ,           Eig.      Reuzel H.
U          63        Belamy vom Ahrensfeld          ,           Geb.     03-07-2011        ,           Ander   VDH 11ZS42004194      ,            V          Uccello vom Ahrensfeld            ,           M         Dominique vom Ahrensfeld       ,           Fok.     Kurt u. Karin             Frese    ,           Eig.      Frese K. und K.
ZG       64        Hairy Rascals’s Demi   ,           Geb.     30-08-2011        ,           NHSB   2852566           ,           V            Dennis-Emma van Lutheri         ,           M         Sjoeke vd Hill Farm      ,           Fok.     E. S. Hendriks-Smits    ,            Eig.      Hendriks-Smits E.S.
1 U, res CAC    65        Peddle-Britt van d’n Oppasser ,           Geb.     24-08-   2011     ,           NHSB   2851553           ,            V          Time of            My Life             vom Fockenberg          ,           M         Britt-Rib v d’n Oppasser           ,            Fok.     WM Nouwen     ,           Eig.      Nouwen W.M.
ZG       66        Jampa  ,           Geb.     22-10-2011        ,           NHSB   2858994           ,           V          Nathan Grasant ,            M         Lobi     ,           Fok.     J.         Oostdijk-van Borselen   ,           Eig.      Oostdijk-van Borselen J.
U          67        It is me Tomorrow´s Dream     ,           Geb.     30-10-2011        ,           NHSB   2859595           ,           V            NJK .NED .INT Kamp. Enough is          Enough Tomorrow´s Dream      ,           M         NJK .NED  KAMP. Go for             it Tomorrow´s Dream    ,           Fok.     Y.Droog           ,           Eig.      Droog Y.
2 U       68        Senna v.d. Hillfarm      ,           Geb.     03-11-2011        ,           NHSB   2860123           ,           V          Alex-Silke v. d’n Oppasser   ,           M         Babs rib v d’n Oppasser           ,           Fok.     W. van den       Heuvel  ,           Eig.            Heuvel van den  W.

JONGEHONDENKLASSE
1 U       69        Zinzi    ,           Geb.     13-04-2011        ,           NHSB   2835018           ,           V          Clipper-Fleur v. d`n Oppasser         ,           M         Gally-   Claire v. d`n      Oppasser         ,           Fok.     I.A.B. van Gaalen –        Weijmer            ,           Eig.      Gaalen -Weijmer van  I.A.B.
G         70        Gejsha Pol -Rot           ,           Geb.     11-06-2011        ,           Ander   PKR. II -107918 ,           V            Sasquehanna (FCI)       KONIAK           ,           M         Arica Pol – Rot  ,           Fok.     Roman             Jazy     ,            Eig.      Masselink Y.
ABS     71        Have all the Luck Tomorrow´s Dream  ,           Geb.     08-02-   2011     ,           NHSB   2827531           ,            V          NJK , NED .     Kamp. Clipper-Fleur      v. D´n Oppasser           ,           M         Eyes on           You Tomorrow´s Dream       ,           Fok.     Y.Droog           ,           Eig.      Droog Y. 

OPENKLASSE
1 U, CAC          72        Zaza Zaza v.d. Blessewichhof ,           Geb.     26-05-   2010     ,           NHSB   2843649           ,            V          Kamp. Time of my        Life vom           Fockenberg      ,           M         Kamp. Zombie z Dixie  ,           Fok.            J.A.M. v.d. Berg           ,           Eig.      Berg J.A.M. v.d
2 U       73        Avalyn Charlene of Charmy’s Joy        ,           Geb.     16-06-   2010     ,           NHSB   2799255           ,            V          Int. Ch. Noble   Monument’s Atman       ,           M         Lux. Ch. My Most Adorable      Charlene           ,            Fok.     MMJJ IJzermans           ,           Eig.      IJzermans M.M.J.J. 

MIDDENSLAGSCHNAUZER Peper en Zout
Keurmeester: Mevr. T. Pillement
RING 2

REU
PUPPYKLASSE
1 VB     74        Keynote’s Hook Van Holland Trombone          ,           Geb.     17-12-2011        ,           NHSB   2880657  Import Noorwegen        ,           V          Mohners Titan   ,           M         Stall Mascot Huldra      ,           Fok.     Kari Aamodt Noorwegen      ,           Eig.      Daanen A.W.A

JEUGDKLASSE
3 ZG     75        Ozzy-Mara v.d. Oldert  ,           Geb.     23-09-2011        ,           0          2855686           ,           V          Ivar-Ellen v.d. Oldert           ,           M         Mara-Anna v.d. Vanenblikhoeve            ,           Fok.     M.H. van Ansem           ,            Eig.      Espelo van E.
1 U       76        Lord Nero Het Hoog Oord        ,           Geb.     30-05-2011        ,           NHSB   2842127           ,           V            Brutus-Dapper V.’t Stephanus House    ,           M         Iska-Voila Het Hoog Oord         ,           Fok.     A. TH. Verstappen       ,           Eig.      Zwieten van I.A.
2 ZG     77        Lex-Luco Het Hoog Oord         ,           Geb.     30-05-2011        ,           NHSB   2842131           ,           V            Brutus-Dapper van ‘t Stefanus House    ,           M         Iska-Voila het Hoog Oord         ,           Fok.     A.Th. Verstappen       ,           Eig.      Oosterbeek D.J. 

OPENKLASSE
1 U, CAC          78        Shinji Nakano From Yousen   ,           Geb.     29-04-   2010     ,           NHSB   2792980           ,            V          Cobusx v.        Bergherbos      ,           M         Pablo-Quintie v.d. oldert           ,           Fok.     m.m.j hendrikx            ,           Eig.      Gubbels M.J.P.

KAMPIOENSKLASSE
1 U, res CAC    79        Brutus-Dapper van ‘t Stefanus House  ,           Geb.     28-10-   2007     ,           NHSB   2677524            ,           V          Kamp. CobusX            van Bergherbos            ,           M         Dapper van ‘t Stefanus             House            ,           Fok.     G. Ligtenberg   ,           Eig.      Kruizinga P.A.

TEEF
JONGEHONDENKLASSE
1 U, res CAC    80        Katja Chapiro   ,           Geb.     09-05-2011        ,           NHSB   2864851           ,           V          Hauke-Jazz vom Fidibus         ,           M         Belinda Chapiro            ,           Fok.     meneer en mevrouw de Groot-Closset            ,           Eig.      Ansem van M.H.

KAMPIOENSKLASSE
1 U, CAC          81        KHANATE A STAR IS BORN AT KAITERITERI ,           Geb.     17-06-2006        ,           Ander            AG03192705     ,           V          VANDELL KING KENNIE          ,           M         KHANATE SPRUCE IT UP            ,           Fok.     COLIN BAWDEN / SUE BROWN           ,           Eig.      Bradshaw P.

MIDDENSLAGSCHNAUZER Zwart
Keurmeester: Mevr. T. Pillement
RING 2

REU
JEUGDKLASSE
3 ZG     82        Hunter van Dijmihof    ,           Geb.     04-12-2011        ,           NHSB   2862758           ,           V            Kentucky-Boy van der Fortuna-Ranch    ,           M         Lucky Day OD Dalajskëho Potoka        ,           Fok.            E.C.M. van Dijk            ,           Eig.      Risseeuw R.
1 U, CAC, BOB             83        Coson’s Roy Eldridge  ,           Geb.     17-10-2011        ,           NHSB   2857990           ,            V          Kamp. Harry du Fayimi ,           M         Kamp. Coson’s Anaïs NJK jw’08           ,           Fok.     S.H.M. Kessel-van Beek           ,           Eig.      Kessel-van Beek S.H.M.
2 U       84        Icarus-Oscar vom Elfenpütz    ,           Geb.     09-12-2011        ,           ZB        51003038          ,           V            Fin vom Hasetaler Land            ,           M         Filou von der Fortuna Ranch     ,           Fok.     Yvonne Bauerfeind            ,           Eig.      Croonen I.

OPENKLASSE
1 U, res CAC    85        Coson’s Sammy Davis ,           Geb.     19-08-2010        ,           NHSB   2807004           ,           V            Ned.en Int.Kamp. Casanova v.d.Dijbohoeve     ,           M         Coson’s Anaïs NJK 2008, JW 2008       ,            Fok.     S.H.M.Kessel-van Beek            ,           Eig.      Rozendaal L.
2 ZG     86        Lejacks Boris Black Lucky      ,           Geb.     30-06-2008        ,           NHSB   2717905, imp Zweden   ,            V          Lejacks Boris Cherny Baron      ,           M         Lejacks Lucky La Dama Nero    ,           Fok.     Lena Espenkrona      ,           Eig.      Os van  T. A.

TEEF
JEUGDKLASSE
1 U       87        happy day van dijmihof           ,           Geb.     04-12-2011        ,           NHSB   2862759           ,           V            kentucky boy von der fortuna-ranch      ,           M         lucky day od dalajskeho potoka           ,           Fok.            e.c.m van dijk   ,           Eig.      Dijk van E.C.M.
2 ZG     88        Iala vom Elfenpütz      ,           Geb.     09-12-2011        ,           ZB        51003041          ,           V          Fin vom Hasataler Land      ,           M         Filou von der Fortuna Ranch     ,           Fok.     Yvonne Bauerfeind       ,           Eig.            Bauerfeind Y.

JONGEHONDENKLASSE
1 U, res CAC    89        Calypso vom Briem-Team       ,           Geb.     29-06-2011        ,           Ander   51002885          ,            V          Anakin Skywalker vom Briem-Team       ,           M         Amidala vom Kaiser Karl           ,           Fok.            Andrea Briem Wuppertal           ,           Eig.      Briem A.

OPENKLASSE
1 U, CAC          90        Kamp. Coson’s Anaïs NJK jw’08          ,           Geb.     28-10-2007        ,           NHSB   2677572            ,           V          Simons Marvel ot Barbatsutsy  ,           M         Kamp. Coson’s Ukkepuk w’06-w’09       ,            Fok.     S.H.M. Kessel-van Beek           ,           Eig.      Kessel-van Beek S.H.M.

KAMPIOENSKLASSE
1 U       91        Coson’s Ukkepuk         ,           Geb.     02-05-2004        ,           NHSB   2505167           ,           V          Bobby von der Spitzenstadt     ,           M         Kamp. Coson’s Patou   ,           Fok.     S.H.M. Kessel-van Beek           ,           Eig.            Kessel-van Beek S.H.M. 

RIESENSCHNAUZER Peper en Zout
Keurmeester: Dhr. H. van den Berg
RING 3
 

REU
PUPPYKLASSE
2 VB     92        Dazzling Doran van de Telgthoeve (roepnaam: Grover)          ,           Geb.     31-12-2011        ,           NHSB            2866533           ,           V          Falkoen di Felinissima  ,           M         Silver Senator Victorius Zaira    ,           Fok.            T.E.A. Kroeske ,           Eig.      Mathijssen R.
3 B       93        Dazzling Dagaz van de Telgthoeve      ,           Geb.     31-12-   2011     ,           NHSB   2866530           ,            V          Falkoen di        Felinissima       ,           M         Silver Senator Victorious Zaïra  ,           Fok.     T.E.A.Kroeske            ,           Eig.      Ooijen van J.H.
1 VB     94        Dazzling Koos v.d. Telgthoeve            ,           Geb.     31-12-   2011     ,           NHSB   2866531           ,            V          Falkoen di        Felinissima       ,           M         Silver Senator Victorious Zaira  ,           Fok.     T.E.A. Kroeske            ,           Eig.      Burgt van der  M.

JEUGDKLASSE
1 ZG     95        Filou Gibbs vom Brambush    ,           Geb.     24-06-2011        ,           VDH     11RS60000728  ,           V            Silver Senator Villö       ,           M         Cervantes de Silverskank          ,           Fok.     Herbert en Elisabeth Roy            ,           Eig.      Westerdijk G.

JONGEHONDENKLASSE
1 U, CAC          96        Blazing Bjørn v.d. Telgthoeve ,           Geb.     02-12-2010        ,           NHSB   2819598           ,            V          Kamp. Falkoen di Felinissima   ,           M         Silver Senator Victorious Zaira, NJK’10 ,           Fok.            T.E.A. Kroeske ,           Eig.      van Oosten P.E.E. 

KAMPIOENSKLASSE
1 U, res CAC    97        Bono vom Lettenbödle            ,           Geb.     15-05-   2010     ,           Ander   VDH10RS60000663            ,           V          Cervantes         de Silverskank  ,           M         Bonita von der Räubersru         ,           Fok.     Karin Ritz      ,           Eig.      Knobloch M. 

TEEF
JEUGDKLASSE
2 U       98        Charming Saar v.d. Telgthoeve           ,           Geb.     22-06-   2011     ,           NHSB   2845332           ,            V          Falkoen di        Felinissima       ,           M         Silver Senator Visard    ,           Fok.     René van Eck en Trea Kroeske           ,           Eig.      Peters H.F.
1 U       99        Charming Csilla van de Telgthoeve     ,           Geb.     22-06-2011        ,           NHSB   2845331           ,            V          Multi Champ. Falkoen di Felinissima     ,           M         Ned, Duits en Int.Ch Silver Senator Visard            ,           Fok.     Trea Kroeske    ,           Eig.      Kroeske T.

JONGEHONDENKLASSE
1 U, CAC, BOB             100       Blazing Bracha van de Telgthoeve      ,           Geb.     02-12-   2010     ,           NHSB            2819599           ,           V          Multi Ch.           Falkoen            di Felinissima   ,           M         Ned. en Duits Ch. Silver    Senator            Victorious Zaïra            ,           Fok.     Trea Kroeske    ,           Eig.      Kroeske           T.

KAMPIOENSKLASSE
1 U, res CAC    101       Silver Senator Victorious Zaïra           ,           Geb.     25-03-   2009     ,           NHSB   2771091 imp Hongarije          ,           V          Silver    Senator Ravel   ,           M         Silver Senator Nefrit      ,           Fok.     Aniko Szöllösi, Hongarije          ,           Eig.      Kroeske T. 

RIESENSCHNAUZER Zwart
Keurmeester: Dhr. H. van den Berg
RING 3
 

REU
BABYKLASSE 
1 VB     102       Foolshouse April First Mad Dog         ,           Geb.     01-04-2012        ,           NHSB   2877961           ,            V          Oravi v.d. Riesenhorst EJW’11, NJK’11, CW’11, W’11    ,           M         Kamp. Nintala v.d. Riesenhorst            ,           Fok.     J.E. Poth          ,           Eig.      Rauch – Woudenberg B.G.

JEUGDKLASSE
ABS     103       Kotaro Mousaro           ,           Geb.     20-07-2011        ,           NHSB   2867682           ,           V          Irra nergal   ,           M         esperanza mousaro      ,           Fok.     H. houwert        ,           Eig.      Willems R.
1 U       104       Gordon vom Elfenpütz            ,           Geb.     18-07-2011        ,           Ander   VDH11RS61010728      ,            V          Hagrid vom Goldberg   ,           M         Rifka vom Elfenpütz     ,           Fok.     Yvonne Bauerfeind       ,            Eig.      Albrecht E.
2 ZG     105       Hermes Finn vom Elfenpütz    ,           Geb.     12-08-2011        ,           ZB        61010767          ,           V            Hagrid vom Goldberg   ,           M         Laika vom Elfenpütz     ,           Fok.     Yvonne Bauerfeind       ,           Eig.            Wagner R.

JONGEHONDENKLASSE
1 ZG     106       Chip Vom Mephistopheles      ,           Geb.     03-03-2011        ,           Ander   VDH11RS61010374      ,            V          Andechs Von Ermada   ,           M         Wilma Vom Mephistopheles      ,           Fok.     Ursula Romer-Goos    ,           Eig.      Geudens S.

OPENKLASSE
2 ZG     107       Captain Cook of Dutch Spirit ( Cooper )          ,           Geb.     22-08-2009        ,           NHSB   2762925            ,           V          Kamp. Scapman’s Vito Corleone          ,           M         Kamp. Olympic Gold of Dutch Spirit            ,           Fok.     TH De With van Dijk      ,           Eig.      Vermeulen H.J.
1 U       108       Duke vom Elfenpütz    ,           Geb.     12-05-2010        ,           ZB        61009631          ,           V            Piccobello von der Talmühle     ,           M         Laika vom Elfenpütz     ,           Fok.     Yvonne Bauerfeind       ,            Eig.      Wißkirchen R. 

KAMPIOENSKLASSE
1 U, CAC, BOB, BIS     109       Kamp. Oravi v.d. Riesenhorst  ,           Geb.     17-04-2010        ,           NHSB   2791407            ,           V          Rus.Ch. Gently Born Equador   ,           M         Kamp. Kardisa v.d. Riesenhorst            ,            Fok.     Drs. J.M.M.G. van Dijk ,           Eig.      Schie van  J.E.
2 U, res CAC    110       Without a doubt vom Mephistopheles ,           Geb.     12-11-2008        ,           ZB            VDH08RS61008072      ,           V          Quando von der Talmühle         ,           M         Atlantis vom Tornado            ,           Fok.     Ursula Römer-Goos      ,           Eig.      Weyers C.

TEEF
BABYKLASSE
1 VB     111       Foolshouse Alvi          ,           Geb.     01-04-2012        ,           NHSB   2877964           ,           V          Kamp. Oravi v.d. Riesenhorst EJW.’11, NJK.’11, W.’11, CW.’11            ,           M         Kamp. Nintala v.d.Riesenhorst  ,            Fok.     J.E. Poth          ,           Eig.      Poth J.E. 

JEUGDKLASSE
G         112       Gravin Izza vom Elfenputz      ,           Geb.     18-07-2011        ,           NHSB   2873631           ,           V            Hagrid vom Coldberg   ,           M         Rifka vom Elfenputz     ,           Fok.     Yvonne Bauerfeind       ,           Eig.            Lawant A.H.
3 ZG     113       Gipsy-Queen vom Elfenpütz    ,           Geb.     18-07-2011        ,           ZB        61010729          ,           V            Hagrid vom Goldberg   ,           M         Rifka vom Elfenpütz     ,           Fok.     Yvonne Bauerfeind       ,           Eig.            Bauerfeind Y.
2 ZG     114       Happy vom Elfenpütz  ,           Geb.     12-08-2011        ,           ZB        61010773          ,           V          Hagrid vom Goldberg  ,           M         Laika vom Elfenpütz     ,           Fok.     Yvonne Bauerfeind       ,           Eig.      Bauerfeind Y.
G         115       indy (ishtar)     ,           Geb.     14-12-2011        ,           NHSB   2869162           ,           V          Arbaq’s peanut            ,           M         Kandy vh          Samerithahof    ,           Fok.     R. Bonnema     ,           Eig.      Peters Y .
1 U       116       Dream Catcher of dutch spirit  ,           Geb.     03-08-2011        ,           NHSB   2849744           ,           V            Xander vom Mephistopheles     ,           M         Walk on the wild side of dutch spirit      ,           Fok.     Th H J M de with van dijk         ,           Eig.      With van Dijk  de  Th. H. J. M.
ABS     117       Gaggle of Fun v.d. Zwarte Schaduw    ,           Geb.     09-04-   2011     ,           NHSB   2605759           ,            V          Gloris Total       Control ,           M         Absolute-Power vom Rohrteich ,           Fok.     M.        J. B. M. Bleekman         ,           Eig.      Zomer Roos E.

OPENKLASSE
4ZG      118       Peggy Sue con Todos los Santos       ,           Geb.     21-10-   2009     ,           NHSB   2811619           ,            V          Ferro von         Elberfelt           ,           M         Jess con Todos los Santos      ,           Fok.     B. Reinelt, Mag.    ,           Eig.      Holterman-van Stuijvenberg A.W.
1 U, res CAC    119       Mir-Jan’s Camaro van Bergherbos      ,           Geb.     14-05-   2010     ,           NHSB            Imp.DE.:2843520          ,           V          Janosik            Dyaz PL.CH.     ,           M         Amke ze Slonecznej             Hellady; CH. VDH,        PL.CH. ,           Fok.     M.Koster          ,           Eig.      Peeters J.W.M.J.
ABS     120       endless love mexx von der fortuna-ranch       ,           Geb.     13-09-2009        ,           NHSB   2777552            ,           V          gloris freest      ,           M         fekete kratos night -lady           ,           Fok.     antje grzmehle            ,           Eig.      Dijk van E.C.M.
3 U       121       Ottavia Eski van de Riesenhorst          ,           Geb.     17-04-   2010     ,           NHSB   2791412           ,            V          Gently Born      Ecuador           ,           M         Kamp. Elita van de Riesenhorst, JW. ’07,          NJK. ’07            ,           Fok.     drs. J.M.M.G. van Dijk  ,           Eig.      Dijk van J.M.M.G.
2 U       122       Believe Me vom Schloss Ehrenberg    ,           Geb.     01-05-2010        ,           Ander   VDH10RS 61009610            ,           V          Upsala vom Mephistopheles     ,           M         Kalia vom Mephistopheles        ,           Fok.            Anja Johnsen    ,           Eig.      Johnsen A.

KAMPIOENSKLASSE
2 U       123       Niëmi van de Riesenhorst       ,           Geb.     28-01-2008        ,           NHSB   2690647           ,           V            Kamp. Stablemaster ‘s Northern Hope WW ’06, EK FCI ’03        ,           M         Kamp. Elita van de Riesenhorst      ,           Fok.     drs. J.M.M.G. van Dijk  ,           Eig.      Dijk van J.M.M.G.
1 U, CAC          124       kamp Country Lady of Dutch Spirit     ,           Geb.     22-08-2009        ,           NHSB   2762927            ,           V          kamp Scapman’s Vito Corleone            ,           M         kamp Olympic Gold of Dutch Spirit      ,            Fok.     Th H J M de With-van Dijk         ,           Eig.      With van Dijk  de  Th. H. J. M.