Uitslagen KCM 2018

Uitslagen KCM  2018

Beste Jongste pup:                        37 Hanna-Anna vom Salmbachtal
Beste Puppy:                                  80 Djaimy
Beste Jeugd:                                   73 Bartje-Krischan vom Ahrensfeld
Beste veteraan:                              36 Ch. Spicy Joey van ‘t Dulfke
Beste Koppel                      113/114 Zico-zaza vd Blessewichof/Zaza-zaza vd Blessewichof
Best in Show:                          103 Mackmyra Moment

Riesenschauzer zwart:
Beste reu:                                         2 Laik-Lazarus vom Schloß Ehrenberg
Beste teef:                                        8 Heartbeat vom Schloss Ehrenberg
BOB:                                                2 Laik-Lazarus vom Schloß Ehrenberg

Riesenschnauzer peper en zout:
Beste reu:                                        9 Nazarro Kris Kelador
Beste teef:                                     12 Vitalising Vashti van de Telgthoeve
BOB:                                               9 Nazarro Kris Kelador

Schnauzer Middenslag zwart:
Beste reu:                                     17 Neville vom Briem-Team
Beste teef:                                   20 Quinty van Dijmihof
BOB:                                            17 Neville vom Briem-Team

Schnauzer Middenslag peper en zout:
Beste reu:                                   23 Keynote’s Hook van Holland Trombone
Beste teef:                                  27 Ave Concorde Harita
BOB:                                          23 Keynote’s Hook van Holland Trombone

Dwergschnauzer zwart:
Beste reu:                            31 Amstel And Don Symbolic. Eig. Shmal- Nutters
Beste teef:                           46 Amstel And Don Sita Next. Eig. Shmal
BOB:                                   31 Amstel And Don Symbolic. Eig. Shmal- Nutters

Dwergschnauzer peper en zout:
Beste reu:                           57 Mi Amor vom Schloss Ehrenberg
Beste teef:                          68 Gippsy vom alten Brüx
BOB:                                  68 Gippsy vom alten Brüx

Dwergschnauzer zwart-zilver:
Beste reu:                           73 Bartje-Krischan vom Ahrensfeld
Beste teef:                          95 Britt-Suus V.Maifreste
BOB:                                73 Bartje-Krischan vom Ahrensfeld

Dwergschnauzer wit:
Beste reu:                        101 Alfa V. Huis de Wije Blick
Beste teef:                       103 Mackmyra Moment
BOB:                                103 Mackmyra Moment

 

Alle uitslagen

Riesenschauzer zwart:
1 Gloris KnockOut Jack Eig. Linden van der J.,
1VB
2 Laik-Lazarus vom Schloß Ehrenberg Eig. Helfmeier B.,
1U CAC BOB
3 Donar van Bergherbos Eig. Brandhof vd E.,
1U R-CAC
4 Yuman von der Fortuna-Ranch Eig. Ulreich M.,
1ZG
5 Quinty Eig. Westerhuis T.,
1ZG
6 Floriana Vom Römer Kastell Eig. Hartman N.A.S.,
3ZG
7 Otis Boanergos Elvira Eig. Ulreich M.,
2ZG
8 Heartbeat vom Schloss Ehrenberg Eig. Johnsen A.,
1U CAC

Riesenschauzer peper en zout:
9 Nazarro Kris Kelador Eig. Kroeske T.E.A.,
1U CAC BOB
10 Spotting Silver vd Telgthoeve Eig. Scheepers P.A.C.A,
1U R-CAC
11 Zigzagging Ziezo van de Telgthoeve Eig. Kroeske T.E.A.,
1VB
12 Vitalising Vashti van de Telgthoeve Eig. Kroeske T.E.A.,
1U CAC
13 Overwhelming Oprah van de Telgthoeve Eig. Kroeske T.E.A.,
1U R-CAC
14 No Kidding Izzy v.d. Telgthoeve Eig. Mandigers A.,
1ZG

Schnauzer Middenslag zwart:
15 Kasteelheerens Lewis Legend Eig. Vlijmen van-Hartjes P.J.M.,
1VB
16 Masaal Air Force One Eig. Croonen I.,
2ZG
17 Neville vom Briem-Team Eig. Briem J.,
1U CAC BOB
18 Masaal Self Control Eig. Croonen I.,
1U R-CAC
19 Coco vom Elfenpütz Eig. Bauerfeind Y.,
Abs
20 Quinty van Dijmihof03-05-2 Eig. Stuurstraat W.J.,
1U CAC

Schnauzer Middenslag peper en zout:
21 uri-ubert het hoog oord Eig. Heuvink G.,
2VB
22 Uble~Ulco Het Hoog Oord Eig. Verstappen A.Th.,
1VB
23 Keynote’s Hook van Holland Trombone Eig. Daanen A.W.A.,
1U CAC BOB
24 Marit-Meral  Het Hoog Oord Eig. Verstappen A.Th.,
Abs
25 Abbygale (Evee ) Eig. Houbraken W.,
1ZG
26 Xandera Wietske vd Oldert Eig. Ansem van M.H.,
1U R-CAC
27 Ave Concorde Harita Eig. Veken van der K.L.I.M.,
1U CAC

Dwergschnauzer zwart:
28 Oto de Pichera Eig. Velsma M.,
2VB
29 Ziberan’S  Oompa Loompa Eig. Baas K.,
1VB
30 zorro Eig. Hermans T.,
2ZG
31 Amstel And Don Symbolic Eig. Shmal- Nutters,
1U CAC BOB
32 Lord Exodus Citadel Greenwood Eig. Waard de J.,
1U
33 Felix Vom Bosenberg Eig. Oolbekkink H.,
2U
34 Pata Grega van ‘t Dulfke Eig. Linden van der J.,
1U R-CAC
35 Hauke Fleur van de Tulpashoeve Eig. Wit de Oever van den L.R.,
1U
36 Ch. Spicy Joey van ‘t Dulfke Eig. Linden van der J.,
1U
37 Hanna-Anna vom Salmbachtal Eig. Ruland R+P.,
1VB
38 Nikkie-Ba V.D. Kleine Zwarte Dwergen Eig. Oolbekkink H.,
VB
39 Amora House Of Dutchies Eig. Jansen D.A.M.,
VB
40 No Doubt v.d. Tulpashoeve Eig. Tulleken-Pastoor C.M.F.,
2VB
41 Marbella Rezlark Eig. Otto C.,
3VB
42 Lady Ires Citadel Greenwood Eig. Gerritzen M.,
4VB
43 Lady Glamour Citadel Greenwood Eig. Voordouw J.,
Abs
44 Novasalsa van de Zwarte Schaduw Eig. Brinkman E.,
G
45 Romar’s Canta Libre Eig. Tulleken-Pastoor C.M.F.,
3U
46 Amstel And Don Sita Next Eig. Shmal,
1U CAC
47 Zippa Sabuja D’el casa di Vita Eig. Velsma M.,
2U
48 Zsazsa Eig. Becker F.G.,
G
49 Polly v.d. Boetheeren Eig. Maanen-Buddingh van H.W.A,
2ZG
50 Yuma Tinka D’el casa di Vita Eig. Velsma M.,
1U
51 Wish Win Zenit of Fame Eig. Bleekman M.J.B.M.,
3ZG
52 Little Hazel-Bee vom Birnbacher Wald Eig. Siepman U.,
1U R-CAC
53 Grace Monique vom Heimeshof Eig. Otto C.,
G
54 Roosje-Anatascha v.h. Zeeuwsehof Eig. Bevelander A.P.,
2U
55 Yamba Rezlark Eig. Zülsdorf S.,
Abs
56 Fenna Dyma D’el casa di Vita Eig. Velsma M.,
1U

Dwergschnauzer peper en zout:
57 Mi Amor vom Schloss Ehrenberg Eig. Johnsen A.,
1U CAC
58 arima van de semshoeve Eig. Haas de P.M.,
1U R-CAC
59 Limbourgeois After Party Eig. Könings M.,
1B
60 Bambie vd Semshoeve Eig. Boersma- Meijer P. A. G. M.,
1VB
61 Broddway Google Me Eig. Zeestraten S.,
1ZG
62 Zelebrität Upperclass Eig. Briem J.,
2ZG
63 Irma Eig. Bos H.G.,
3ZG
64 Shakti Eig. Sorval E.,
2ZG
65 Amabilis Eig. Hartman N.A.S.,
2ZG
66 Trixer Xareni Eig. Estévez Á.,
R-CAC
67 Mathilda vom Schloss Ehrenberg Eig. Johnsen A.,
1U
68 Gippsy vom alten Brüx Eig. Piewak L.,
CAC BOB

Dwergschnauzer zwart-zilver:
69 Maurice-Diedel Van de Blessewichof Eig. Peuter de F.,
1VB
70 Tammux Blazing Simplicity Eig. Beckson T.,
diskw
71 Fenn vom Ahrensfeld Eig. Hoof van J.,
1B
72 Balthazar Baloe- Sushi v. Aqualand Eig. Ringeling R.,
2ZG
73 Bartje-Krischan vom Ahrensfeld Eig. Verbruggen L.,
1U CAC BOB
74 Darwin Bibiche Of Charmy’s Joy Eig. Kuhn W.,
3ZG
75 Greyson Genstat Eig. Verbruggen L.,
1U R-CAC
76 Zico-Zaza vd Blessewichof Eig. Berg van den J.A.M.,
1U
77 Lucina’s Bella Rosa Eig. Herzog J+U,
1VB
78 Tammux Promise Of The Return Eig. Beckson T.,
Abs
79 Aqui No Biz Like Show Biz Eig. Brincke ten A.,
2VB
80 djaimy Eig. Hoogen vd G.,
1VB
81 Bijou Daisy-Sushi v. Aqualand Eig. Ruitenbeek van L.M.,
2U
82 Hilka v.h. Turfmeer Eig. Weering J.,
3U
83 Fame van de Hill Farm (Mascha) Eig. Post C.,
ZG
84 Bruni v.d. Biboburcht Eig. Verburg M.,
4U
85 Kinsey Eig. Besouw H.,
G
86 Chara vom Ahrensfeld Eig. Körner H.,
1U R-CAC
87 Zoey-Diedel v.d. Blessewichof Eig. Lange de-Putten van S.,
1U
88 Nyadira’s Zima Eig. Olij C.,
3U
89 Roosje van Niotsi Eig. Tiele-de Jong J.P.,
ZG
90 Pippa-Minke v. Luther  (Woezel) Eig. Leferink-Wigbels C.M.,
2U
91 Benthe Eig. Valk vd S.,
4ZG
92 Tracy Twister V D Blessewichof Eig. Beckson T.,
Abs
93 fenya van de hillfarm Eig. Bos H.G.,
1U
94 Nafloo Eig. Blankenstein C.A.,
2U
95 Britt-Suus V.Maifreste Eig. Ansem van M.J.,
1U CAC
96 Cady Avalyn of Charmy’s Joy Eig. IJzermans M.M.J.J.,
1U
97 Rani vom Ahrensfeld Eig. Frese K. u K.,
Abs
98 Avalyn Charlene of Charmy’s Joy Eig. IJzermans M.M.J.J.,
1U
99 Zaza-zaza vd Blessewichof Eig. Berg van den J.A.M.,
2U

Dwergschnauzer wit:
100 Quentin Tarantino vom Ruhrtal Eig. Blättgen R.,
Abs
101 Alfa V. Huis de Wije Blick Eig. Vlijmen van-Hartjes P.J.M.,
1U CAC
102 Otis Boanergos Ziva Eig. Luhrman A.M.,
1U R-CAC
103 Mackmyra Moment Eig. Siepman U.,
1U CAC BOB BIS
104 Melodiya Vesny Beatris Eig. Miloserdova O.,
Abs