KCM NSC 9-10-2016

Uitslagen KCM NSC van 9 oktober 2016

BOB/BIS
Riesenschnauzer zwart, catnr 10, Foolshouse April First Mad Dog, Eig. Woudenberg BG, BOB, BIS
Riesenschnauzer peper en zout, catnr 17, Spotting Silver van de Telgthoeve, Eig. Scheepers PACA, BOB
Schnauzer Middenslag zwart, catnr 20, Proud-Nero vom Elfenpütz, Eig. Croonen I, BOB
Schnauzer Middenslag peper en zout, catnr 33, Keynotes Hook Van Holland Trombone, Eig. Daanen AWA, BOB
Dwergschnauzer zwart, catnr 57, Blackgalaxy Unbelievable Success-N, Eig. Piuzzi O, BOB
Dwergschnauzer peper en zout, catnr 64, UPS vom Plenzenbusch, Eig. Heister U, BOB
Dwergschnauzer zwart-zilver, catnr 70, Farris Surprize Ot Vodoleya, Eig. Verbruggen L, BOB

 

Overige uitslagen

Riesenschnauzer zwart, reu
Puppyklasse
1VB Beste Puppy, 1 Ivanhoe vom Schloss Ehrenberg, Eig. Johnsen A
Jeugdklasse
1 U, 2 Donar van Bergherbos, Eig. Brandhof van den E
Tussenklasse
1 U, 3 Gentleman Glenn von Ann-Chateau, Haubennestel G
2 U, 4 Gloris TJ, Eig. Linden van der J
Abs, 5 Iceheart of Dutch Spirit, Eig. With de D
Openklasse
1 U R-CAC, 6 Scapman's Indianlover, Eig. Kerkela/ Marquet
2 ZG, 7 Niko vom Lindelbrunn, Eig. Engelen van P
Fokkersklasse

1 U, 8 iceheart of dutch spirit, Eig. With de D
Kampioensklasse

2U, 9 Oravi van de Riesenhorst, Eig. Dijk van JMMG
1 U CAC BOB BIS, 10 Foolshouse April First Mad Dog, Eig. Woudenberg BG

Riesenschnauzer zwart, teef
Jeugdklasse
1 U, 11 Heartbeat vorm Schloss Ehrenberg, Eig. Johnsen A
Tussenklasse
1 U,
R-CAC, 12
Otis Boanergos Zambezi, Eig. Eig. Kerkela/ Marquet
Abs. 13
Unique vom Elfenpütz, Eig. Bauerfeind Y
Openklasse
2 ZG,
14 Icethea Of Dutch Spirit, Eig. Callaars J
1 U,
CAC, 15
Birdy vom Weinhof, Eig. Didzioneit H
Fokkersklasse
1 U
, 16
icebreaker of dutch spirit, Eig. With de D

Riesenschnauzer peper en zout, reu
Jeugdklasse
1 U, CAC BOB, 17 spotting silver van de telgthoeve, Eig. Scheepers PACA
 
Schnauzer Middenslag zwart, reu
Jongste Puppyklasse
1 VB, 18 Masaal Self Control, Eig. Croonen I
Openklasse
1 U,
R-CAC, 19
Leebren American Pie, Eig. Lewington L
Kampioensklasse
1 U,
CAC BOB, 20
Proud-Nero vom Elfenpütz, Eig. Croonen I


Schnauzer Middenslag zwart, teef
Jongste Puppyklasse

1 VB, 21
onyx van dijmihof, Eig. Dijk van ECM
2 VB, 22
Frauke vom Hasetaler Land, Eig. Thole B
te jong, 23 Yipsy vom Elfenpütz, Eig. Bauerfeind Y
Puppyklasse
1 VB, 24
Dörte vom Hasetaler Land, Eig. Thole B
Jeugdklasse
2 ZG, 25 Pretty Passion von der Thelersäule, Eig. Rutten MLJ
1 U, R-CAC, 26 Zarley Raví vom Hasetaler Land, Eig. Hendriks-Smits ES
Openklasse
1 U,
CAC, 27
Sandy vom Elfenpütz, Eig. Bauerfeind Y

Schnauzer Middenslag peper en zout, reu
Jongste Puppyklasse
1 VB, 28
miccosukees playboy, Eig. Carol Peffers
Openklasse
2 ZG, 29
Domus Letitia Caspar Gregorius, Eig. Tiele-de Jong JP
1 U, 30 Zeus Alarm Beskyd At Leebren, Eig. Lewington L
Kampioensklasse
4 U, 31
Khanate Gin Fizz, Eig. Bawden and Brown
3 U, 32
Amor di Schnauzer Besame Mucho, Eig. Leeuwen van R
1 U,
CAC BOB, 33
Keynotes Hook Van Holland Trombone, Eig. Daanen AWA
2U,
R-CAC, 34
Lord – Nero Het Hoog Oord, Eig. Zwieten van IA

Schnauzer Middenslag peper en zout, teef
Puppyklasse
Abs, 35
Maidluns Miss Lillian, Eig.
Maiden P
Jeugdklasse

1 ZG, 36
Wietzke – Katja V.D Oldert, Eig. Ansem van MH
Tussenklasse
1 U, CAC, 37 Ave Concorde Harita, Eig. Veken van der KLIM
Openklasse
1 U,
R-CAC, 38
Kaiteriteri Izbrannitza, Eig.
Bradshaw P
2 U, 39 Marit-Meral Het Hoog Oord, Eig. Verstappen A Th
3 U, 40 Chyba-Bonita van "t Stefanus- House, Eig. Ligtenberg G
Kampioensklasse
Abs. 41
Cleopatra's Charm Of Daiquincy At Elnajjar, Eig. O'Carrol A
 
Dwergschnauzer zwart, reu
Openklasse
2 U, 42 Idan Blues Lananasim, Eig. Linden van der J
1 U,
CAC, 43
Superbowl-n Di Monte Gentile, Eig.  Baas K
Kampioensklasse
2 U, 44
Hauke Fleur van de Tulpashoeve, Eig. de Wit van den Oever LR
1U,
R-CAC, 45
Blackgalaxy Yannich Noah-N, Eig. Frediani M
Veteranenklasse
1 U, 46 Touched by an Angel Eros, Eig. Voorde van de R
 
Dwergschnauzer zwart, teef
Puppyklasse
3 VB, 47 Helena-BA van de Kleine Zwarte Dwergen, Eig. Oolbekkink H
2 VB, 48 Hennie-BA V.D kleine zwarte dwergen (Haily), Eig. Jansen D
1 VB, 49
Roosje-Anatascha v.h. Zeeuwsehof, Eig. Bevelander AP
Jeugdklasse
1 U, 50
Margarita V.'T Dulfke, Eig. Vermeulen M
Tussenklasse
2 ZG, 51 Lady Tosca Castle Greenwood, Eig. Luik van N
1 U,
R-CAC, 52
Juliana-Heidi van Lutheri, Eig. Lensink-Peeters TCJ
Openklasse
2 ZG, 53 Peanut v't Dufke, Eig. . Broek LM