Kerstshow Wijchen ’10

13-12-2010 Kerstshow te Wijchen

Op deze show zijn er:
5 Dwergschnauzers Peper en Zout,
1 Dwergschnauzer Wit,
6 Dwergschnauzers Zwart,
13 Dwergschnauzers Zwart-Zilver,
1 Middenslag Schnauzer zwart,
3 Middenslag Schnauzers Peper en Zout,
1 Riesenschnauzer Peper en Zout, 8 Riesenschnauzers Zwart.
Van deze 38 schnauzers waren er 3 afwezig.

Keurmeester: Stuifbergen-Hoetjes, Mw. A.Th. (stage Schnauzers alle variëteiten: Mw. P. Runderkamp)

Riesenschnauzer, zwart FCI Nr. 181

Reuen jeugdklasse:
2ZG, Klaus B. aus den Welzer Alpen
Eig.: Hahne Frau Nicole & Thorsten Hahne
1ZG, Enzo vom kleinen Büffel
Eig.: S.W. Schwede & A. Kaufmann

Tussenklasse:
1U, Miracel vom Kaiser Friedrich Turm, R-CAC.
Eig.: Brigitte Maier

Veteranenklasse:
1U, Khubilai-Khan von Dis Dämonen, CAC, BOB
Eig.: A.J. Jorga

Teven puppyklasse:
Abs. Cha-Cha-von den Black Diamond
Eig.: S. Krug & H. Krug

Openklasse:
1U, Nintala v.d. Riesenhorst, CAC.
Eig.: J.E. Poth & A. v. Schie
2U, Gigante Nero Born to be Happy
Eig.: S. Schwede

Kampioensklasse:
1U, Arkadia Rapsani, R-CAC.
Eig.: A. Simon

Riesenschnauzer, peper en zout FCI Nr. 181

Teven tussenklasse:
1U, Quada-Presta von Amber, CAC, BOB.
Eig.: S. Overbeek

Middenslagschnauzer, zwart FCI Nr. 182

Reuen openklasse:
1U, Norbert von der Schildburg, CAC, BOB
Eig.: A.K.A. Kaufmann & S. Schwede

Middenslagschnauzer, peper en zout FCI Nr. 182

Reuen openklasse:
1U, Okidoki von der Goliathhöhe, CAC BOB.
Eig.: M. Lastering

2U, Otis vom Fidibus, R-CAC.
Eig.: B. Holtkamp

Teven jeugdklasse:
1U, Bonita vom Viccora, CAC.
Eig.: G. & Z. Ligtenberg-Vinke

Dwergschnauzer, zwart FCI Nr. 183

Reuen jeugdklasse:
1U, Boom Boom Rezlark gen Lord BoBo, R-CAC
Eig.: K. Baas

Openklasse:
1U, De Meijerij Guus, CAC.
Eig.: A.J.M. Van der Linden
2U, Ken-Maddox von der Kovermühle, R-CAC
Eig.: U. Hömberg & R. Ruland

Teven openklasse:
1U, Tara-Tikvah van de Boetheren, CAC, BOB.
Eig.: H.W.A. Van Maanen-Buddingh

2U, Ellis-Celly v. Lutheri
Eig.: k. Leusink
Kampioensklasse:
1U, Julie Marie v.d. Kovermühle, R-CAC.
Eig.: R. & P. Ruland

Dwergschnauzer, peper en zout FCI Nr. 183

Reuen jeugdklasse:
1U, De Meijerij Helios, CAC, BOB.
Eig.: P.J.M. van der Linden

Tussenklasse:
2ZG, II Dante Du Morcaro
Eig.: P. Devolder & M. Delbeke
1U, Savali Shape of my Heart, R-CAC.
Eig.: C. Robe & H. Robe

Teven kampioensklasse:
1U, Hummel van den Beukenboom, CAC.
Eig.: M. Praet

Veteranenklasse:
1U, Bonichy van den Beukenboom, CAC.
Eig.: M. Praet

Dwergschnauzers, zwart-zilver FCI Nr. 183

Reuen jeugdklasse:
Abs. Repetition’s Indigo Sky
Eig.: K.L. Lidke
3U, Archie-Jady v. ‘t Kerstendalse Hofje
Eig.: M.J. Vissers-Rensen
2U, Borg-Rib van d’n Oppasser, R-CAC.
Eig.: W.M. Nouwen
1U, Nathan Grasant, CAC, BOB.
Eig.: L. Verbruggen

Openklasse:
1U, Noble Monument’s Fit For Beries, CAC.
Eig.: A. Hägglund
2U, Artlöhrs Pepyn-Primero
Eig.: R. & M. Vermeulen

Teven jeugdklasse:
2U, Fien-Femke v. Lutheri
Eig.: K. Leusink
3U, Go For It Tomorrow’s Dream
Eig.: Y. Droog
4ZG, Aylah-Jady v. ‘t Kerstendalse Hofje
Eig.: M.J. Vissers-Rensen
1U, Britt-Rib van d’n Oppasser, CAC.
Eig.: W.M. Nouwen
5ZG, Zita vom Unteren Niederrhein
Eig.: M. Baumann

Teven openklasse:
1U, Daniek-Emma v. Lutheri, CAC, BOB.
Eig.: K. Leusink
Abs. Little Lili Vis a Vis German Youth Champion
Eig.: K.L. Lidke

Dwergschnauzers, wit FCI Nr. 183

Kampioensklasse:
1U, I Amore Bianco of Taita’s Ushabti, CAC, BOB.
Eig.: C. Stamm

Uitslagen zijn onder voorbehoud van zetfouten.