Leeuwarden 2011

Uitslagen Leeuwarden 25 April 2011
Keurmeester Dhr. P. Schön  (DE)

Riesenschnauzer, zwart FCI nr. 181

Reuen:
Tussenklasse:
1U.      Merlin vom Kaiser Friedrich Turm  – CAC – CACIB.
Eig:     T. Müller en S. Breer

Teven:
Jeugdklasse:
1U.    Lillyfee v. Hedberg.
Eig:   J. Wolters.

Openklasse:


1U.    Hatari Lady vom Hedberg. CAC – CACIB – BOB.
Eig:   J. Wolters.
2U.    Nintala v.d. Riesenhorst.
Eig:   J.E. Poth en A. v. Schie
3U.    Amber Asmara v.d. Tulpashoeve.
Eig:    C.M.F. Tulleken-Pastoor.
4U.     Grace Kelly v.d. Thelersäule
Eig:     J. Mesdag.

Gebruikshondenklasse:
1U.   Ranka Alina von der Schavener Heide.
Eig.   M.und L.Esser.

Kampioensklasse:
1U.   Arkadia Rapsani.
Eig:  A. Simon.

Middenslagschnauzer, zwart FCI nr. 182

Reuen:
Puppyklasse:
1VB.
Eig:    B. de Ruiter-Bosscha en A. de Ruiter.

Middenslagschnauzer, Peper en Zout FCI nr. 182

Reuen:
Jeugdklasse:
1U.    Wesley v. Achterplätzchen
Eig :  F. Wissdorf-Hohmann.

Teven:
Jeugdklasse:
1U.    Wilma v.d. Achterplätzchen.
Eig:    E. Schön.
2U.    Bonita v. Viccora.
Eig:    G. Ligtenberg en Z. Ligtenberg-Vinke.

Tussenklasse:


1U.    Valentina v. Achterplätzchen. – CAC – CACIB – BOB.
Eig:    E. Schön.

Openklasse:
1U.    Cleopatra Artax’s Angels. – RCAC – RCACIB.
Eig:    M. Witaszek en L. Witaszek.

Dwergschnauzer, zwart FCI nr. 183

Reuen:
Jeugdklasse:
1U.    IJnar v.d. Boetheeren. – RCAC.
Eig:    A.J.A. Grosman.

Tussenklasse:
1U.    Boom Boom Rezlark. – RCACIB.
Eig:    K. Baas.

Openklasse:
1U.    Blazing Star Benji Ka-Vanga. – CAC – CACIB.
Eig: L. v. Maanen

Teven:
Puppyklasse:
1B.    Black Pearl v. Victorishove.
Eig:   P. Rotter en G. Rotter.

Jeugdklasse:
1U.    Xara v.d. Spikke.
Eig.    C.M.F. Tulleken-Pastoor.
2U.    Chayenne v.’t Dulfke.
Eig.    C.H. v. Vilsteren.

Tussenklasse:
1ZG.   Antina v. Victorishove.
Eig:    P. Rotter en G. Rotter.

Openklasse:
1ZG.   Jette-Esra v. Marten.
Eig :    R. Kerschke en M. Kerschke.
2ZG.   Ohlala-Flora v. Cranger Tor.
Eig.    Y. Brouwer.

Kampioensklasse:


1U.    Tara Tikvah v.d. Boetheeren. – CAC – CACIB – BOB.
Eig:    L. v. Maanen.
2U.    Julie Marie v.d. Kovermühle. – RCAC – RCACIB
Eig:    R. Ruland en P. Ruland.
3ZG.   Aquirra Dolina Rivendell Ka-Vanga.
Eig.    S. Hald Svensson en D. Neertoft.

Dwergschnauzer, peper en zout FCI nr. 183

Reuen:
Kampioensklasse:
1U.    Sourcils Xpelliarmus. – CAC – CACIB – BOB.
Eig.    L. Vig.

Teven:
Openklasse:
1ZG.   Sourcils Sweet Inpsiration.
Eig:    L. Vig.

Kampioensklasse:
1ZG.   Sourcils O’Happy Day.
Eig:    L. Vig.

Dwergschnauzer, zwart-zilver FCI nr. 183

Reuen:
Puppyklasse:
1B.    Gijs-Bugsy v. Lutheri
Eig:    I.J.M. Bolder-Hassink.

Jeugdklasse:
1ZG.   Aden Charlene of Charmy’s Joy.
Eig:    M. IJzermans.
2ZG.   Zico Zaza v.d. Blessewichof.
Eig:    T. Calkhoven en S ten Bosch.
Abs.    Romeo of Taita’s Ushabti.
Eig:    G. Leutermann en K. Leutermann.

Openklasse:
1U.    Dennis-Emma v. Lutheri. – CAC – CACIB.
Eig:    K. Leusink.
Abs.    Wido v.h. Turfmeer.
Eig:     F. Hensen.

Teven:
Jeugdklasse:


1U.    Go For it Tomorrow’s Dream. – CAC – BOB.
Eig.    Y. Droog.
2U.    Avalyn Charlene of Chamy’s Joy.
Eig.    M. IJzerman.
3ZG.   Zaza Zaza  v.d. Blessewichof.
Eig:    J.A.M. v.d. Berg.
4ZG.   Bubba-Rib v.d’n Oppasser.
Eig.    M. Wagenaar.

Tussenklasse:
1U.    Chelines Danisch Cookie. – RCAC – CACIB.
Eig.    D. Neertoft.
2U.    House Kazak Frida.
Eig.    P. Rotter.

Openklasse:
1U.    Daniek-Emma v. Lutheri. – RCACIB.
Eig.    K. Leusink.

Dwergschnauzer, wit FCI nr. 183

Reuen:
Openklasse:
1ZG.   Poker Face v. Niederhalen.
Eig:    C. Leutermann en K. Leutermann.

Teven:
Puppyklasse:
abs.  Nenevale Bewitched in White.
Eig.  H. Ten Haaf.

Jeugdklasse:


1U. Stella Bianca of Taita’s Ushabti – CAC – BOB
Eig. Leutermann