Oss 2011

Uitslagen Oss 29 mei 2011

Keurmeesters:
Dhr. E. Wieldraaijer
Dhr. M.E.J. v.d Weijer
(Dwergschnauzer  peper en zout & Wit)

Riesenschnauzer, peper en zout FCI nr. 181

Teven:


Jeugdklasse:
1U.   Amazing Discovery v.d. Telgthoeve –CAC-BOB.
Eig:      R. v. Leeuwen

Riesenschnauzer, zwart FCI nr. 181

Reuen:


Openklasse:
1U.   Finnexc Aki –CAC-CACIB-BOB.
Eig:   C. Schmidt en A. Kothanen

Kampioensklasse:
1U.   Without a Doubt vom Mephistopheles –RCAC-RCACIB.
Eig:      Chr. Weyers

Teven:
Jeugdklasse:
1U.       Believe me vom Schloss Ehrenberg –RCAC.
Eig:      C. Heise
2ZG.     Jana Riewout
Eig:      D. en L. Dierckx- de Ryck

Openklasse:
1U.       Henna Riewout –CAC –CACIB.
Eig:      D. en L. Dierckx de Ryck

Middenslagschnauzer, zwart FCI nr. 182

Reuen:
Tussenklasse:
1ZG.     Fin vom Hasetaler
Eig:      B. Thole

Jeugdklasse:
abs.      Dropshot Gismo
Eig:      J.J.M. Verhoosel en S.V. Muris
1ZG.     Coson’s Sammy Davis
Eig:      L. Rozendaal

Teven:
Jeugdklasse:
1ZG.     Coson’s Duveltje
Eig:      S.H.M. Kessel-van Beek

Openklasse:


1U.       Coson’s Anaïs –CAC-CACIB-BOB.
Eig :     S.H.M. Kessel-van Beek
2U.       Antje v.d. Fortuna Ranch –RCAC-RCACIB.
Eig:      B. Thole

Middenslagschnauzer, Peper en Zout FCI nr. 182

Reuen:
Jeugdklasse:
1ZG.     Wesley v. Achterplätzchen
Eig:      H. Wißdorf-Hohmann

Openklasse:
1U.       Justin v.h. Hoog Oord –RCAC –RCACIB.
Eig:      A.Th. Verstappen-van Lieshout
2U.       Yko v. Kruget
Eig:      J.P.M. v. Creij

Tussenklasse:
1U.       Ivar v.d. Oldert –CAC-CACIB.
Eig:      M.H. v. Ansem

Teven:
Jeugdklasse:
1U.       Bonita v. Viccora – RCAC.
Eig:      G. Ligtenberg en Z. Ligtenberg-Vonke

Kampioensklasse:


1U.       Cleopatra Artax’s Angels –CAC-CACIB-BOB.
Eig:      M. en L. Witaszek

Dwergschnauzer, zwart FCI nr. 183

Reuen:
Babyklasse:
VB.      Ashby-Bego v. Maxim
Eig:      S. Chlench-Paulus

Jeugdklasse:
1U.       Ijnar v.d. Boetheeren
Eig:      A.J.A. Grosman
2U.       Jackson des Diables D’ Ebene
Eig :     Th. Scafs
3ZG.     Kees van t’Dulfke
Eig:      A,J.M. v.d. Linden- Jeanique

Tussenklasse:
1U.       Boom Boom Rezlark
Eig:      K. Baas

Openklasse:
1U.       Blazing Star Benji Ka-Vanga –CAC-CACIB.
Eig:      L. V. Maanen
2U.       Ideal des Diables D’Ebene –RCAC-RCACIB.
Eig :     O. Colleye

Kampioensklasse:
1U.       Rocker Rezlarl
Eig :     S. Chlench-Paulus

Teven:
Puppyklasse:
VB.      Coco Chanel vom Lanstroper Wasserturm
Eig:      Cr. Heise

Jeugdklasse:
1ZG.     Xara v.d. Spikke
Eig:      C.M.F. Tulleken-Pastoor

Kampioensklasse:


1U.       Harmony des Diables D’ Ebene –CAC-CACIB-BOB.
Eig :     O. Colleye
2U.       Ashley Simpson vom Lanstroper Wasserturm –RCAC -RCACIB.
Eig:      C. Heise
3U.       Tara v.d. Boetheeren
Eig:      L. v. Maanen

Dwergschnauzer, peper en zout FCI nr. 183

Reuen:


Tussenklasse:
1U.       De Meijerij Helios –CAC-CACIB – BOB – 3BIG.
Eig:      P.J.M. v.d. Linden

Jeugdklasse:
1U.       Kaÿ –RCAC.
Eig:      P.J.M. Hartjes

Teven:
Jeugdklasse:
1ZG.     Jazz v.d. Beukenboom
Eig:      M. v. Praet

Veteranenklasse:
1U.       Baardje v.d. Beukenboom –CAC.
Eig:      M. v. Praet

Dwergschnauzer, zwart-zilver FCI nr. 183

Reuen:


Jeugdklasse:
1U.       Aden Charlene of Charmy’s Joy –CAC-BOB.
Eig:      M. Ijzermans
2U.       Zico Zaza v.d. Blessewichof –RCAC.
Eig:      T. Calkhoven

Teven:
Jeugdklasse:
1U.       Zaza Zaza v.d. Blessewichof –RCAC.
Eig:      J.A.M. v.d. Berg
2U.       Avalyn Charlene of Charmy’s Joy
Eig:      M. IJzerman

Openklasse:
1U.       Isay v. Xtopies Hof –CAC-CACIB.
Eig:      G.G.M. v.d. Hoogen

Dwergschnauzer, wit FCI nr. 183

Teven:


Tussenklasse:
1U.       Xebec Efficiency in Motion –CAC-CACIB-BOB.
Eig:      J. Gerster