Utrecht ’10

Uitslagen Utrecht, Int. Tentoonstelling, De Utrecht op zondag 24-10-2010.

Aantal ischrijvingen op deze dag:
38 schnauzers waarvan,
8 Riesenschnauzers zwart.
2 Riesenschnauzers peper en zout,
1 Middenslagschnauzers zwart,
3 Middenslagschnauzers peper en zout,
8 Dwergschnauzers zwart,
6 Dwergschnauzers peper en zout,
8 Dwergschnauzers zwart-zilver en
2 Dwergschnauzers wit.
Van deze schnauzers waren er 2 absent.

Keurmeester Dhr. O. Fintora,

Riesenschnauzer, zwart FCI Nr. 181


Reuen:
Jeugdklasse:
1U, Merlin vom Kaiser-Friedrich-Turm
Eig.: T Müller

Kampioensklasse:
1U, DJ von Heichrina, CAC, CACIB, BOB, BIG9.
Eig.: P. Rotter

Veteranenklasse:
1U, Khubilai-Khan von Dis Dämonen, R-CACIB, Vet-Group 4e.
Eig.:A. Jorga en K. Bibachz

Teven:
Puppyklasse:

1U, lellow Mousaro NJK.
Eig.: Hantzen Houwert

Openklasse:
1U, Gigante Nero Born to be Happy
Eig.: S. Schede

2U, Henna Riewout
Eig.: D. Dierckx en L. Dierckx de Ryck

Gebruikshondenklasse:
1U, Jipsy aus den Welzer Alpen, R-CAC R-CACIB.
Eig.: K. Bubacz

Kampioensklasse:
1U, Arkadia Rapsani CAC, CACIB.
Eig.: A. Simon

Riesenschnauzer, Peper en Zout FCI Nr.181


Teven:
Tussenklasse:

2ZG, Quada-Presta von Amber
Eig.: S. Overbeek
1ZG, Silver Senator Visard
Eig.: T. Kroeske

Middenslag schnauzer, zwart FCI Nr. 182


Openklasse:
Reuen:

1U, Norbert von der Schildburg, CAC, CACIB, BOB.
Eig.: A. Kaufmann

Middenslag schnauzer, peper en zout FCI Nr. 182


Openklasse:

1U, Brutus-Dapper v. ‘t Stefanus House, CAC, CACIB.
Eig.: P.A. Kruizinga en M.A. Martens
2U, Yko v. Kugret, R-CAC R-CACIB.
Eig.: J.P.M. van Creij

Kampioensklasse:
Teven:
1U, Mihan Hyazintii, CAC, CACIB, BOB.
Eig.: H.J. Aalto

Dwergschnauzer, zwart FCI Nr. 183


Reuen:
Jeugdklasse:

1U, De Meijerij Helios, CAC, CACIB en BOB.
Eig.: P.J.M. en A.J.M. van der Linden

Tussenklasse:
Abs., De Meijerij Guus
Eig.: A.J.M. van der Linden

Openklasse:
2U, Savali Freak-Out for Divita, R-CAC R-CACIB.
Eig.: M.A. Velsma
Abs., Rocker Rezlark
Eig.: S. Chlench
1U, Blazingstar Benji Ka-Vanga, CAC, CACIB.
Eig.: H.W.A. van Maanen-Buddingh

Teven:
Jeugdklasse:
1U, Amstel and Don Classical Next Top Model, CAC, BOB.
Eig.: A. Shmal

Tussenklasse:
1U, Latoya Fenna d’el Casa di Vita, R-CACIB.
Eig.: M.A. Velsma

Openklasse:
1U, Tara Tikva v.d. Boetheeren, R-CAC. CACIB.
Eig.: H.W.A. van Maanen-Buddingh

Dwergschnauzer, peper en zout FCI Nr. 183


Reuen:
Tussenklasse:

1U, Il Dante du Morcaro, R-CACIB.
Eig.: M. Delbeke en P. Devolder

Openklasse:
1U, Altegos Versayles, R-CAC, CACIB.
Eig.: O. v. Rohulya
Kampioensklasse:
1U, Grey Tetis Fart Fantazy
Eig.: P.J.M. Hartjes

Teven:
Jeugdklasse:

1U, Altegos Canberra, CAC.
Eig.: O. v. Rohulya

Kampioensklasse:
1U, Hummel van den Beukenboom, R-CACIB.
Eig.: M van Praet

Veteranenklasse:
ZG, Bonichy van den Beukenboom
Eig.: M v. Praet

Dwergschnauzer, wit FCI Nr. 183
Teven:
Jeugdklasse:
1ZG, Ziggyana Nushka vom Rudel Alosha
Eig.: M. Tiele

Tussenklasse:
1U, Time Will Tell les Amis du Chanel, CAC, CACIB, BOB.
Eig.: V. Cano Estanol

Dwergschnauzers, zwart-zilver FCI Nr. 183


Reuen:
Babyklasse:
1VB, Aden Charlene of Charmy’s Joy Beste Baby.
Eig.: M.M.J.J. IJzermans
2VB, Zico Zaza v.d. Blessewichof
Eig.: T. Calkhoven en S. Tenbosch

Jeugdklasse:
1U, Vulko vom Ahrensfeld, CAC, BOB.
Eig.: E. Wieldraaijer

Openklasse:
1U, Clipper-Fleur v.d.’n Oppasser, R-CAC CACIB.
Eig.: W.M. Nouwen-v.d. Velden

Teven:
Babyklasse:
1VB, Avalyn Charlene of Charmy’s Joy
Eig.: M.M.J.J. IJzermans

Jeugdklasse:
3U, Summer from Yousen
Eig.: M.M.J. Hendrikx
1U, Britt-Rib v.d.’n Oppasser, CAC.
Eig.: W.M. Nouwen-v.d. Velden
2U, House Kazak Frida
Eig.: P. Rotter

Veteranenklasse:
1U, Irie-Eefje from Sweet Gentility, R-CAC.
Eig.: Y.P.A. Rijkhuizen Pykaar