Wijchen 10 dec 2011

UITSLAGEN KERSTSHOW WIJCHEN
10 december 2011

Keurmeesters T. Pillement (overige variëteiten) en R. Lochs-Romans (zwart-zilver en peper en zout dwergen), 44 (29-15) ingeschreven Schnauzers

RIESENSCHNAUZERS ZWART

REUEN
Jeugdklasse
1U Braveheart vom Mephistopheles
2ZG Alfons vom Poggenfehn

Open Klasse
1U-CAC-CACIB Without a Doubt vom Mephistopheles
2U-RCAC-RCACIB Xander vom Mephistopheles

TEVEN
Jeugdklasse
1U Nordica Aprillia Zorvan
2ZG Aivi vom Poggenfehn

Tussenklasse
1U RCAC-RCACIB Believe me vom Schloss Ehrenberg

Openklasse


1U-CAC-CACIB-BOB Wilma vom Mephistopheles
2U Country Lady of Dutch Spirit

Kampioensklasse
1U Gigante Nero Born to be Happy

RIESENSCHNAUZER PEPER EN ZOUT

REUEN
Jeugdklasse
1U-RCAC Blazing Star v.d. Telgthoeve

Tussenklasse


1U-CAC-CACIB-BOB Bono vom Lettenbödle

TEVEN
Jeugdklasse
1U-CAC Phoenix Emperor Midnight Mystery

MIDDENSLAG SCHNAUZER ZWART

REUEN
Jeugdklasse

1U-CAC-BOB Coson’s Sammy Davis

TEVEN
Puppyklasse
1VB-Beste Pup Calypso vom Briem-Team

Jeugdklasse
1U-CAC Coson’s Duveltje

Kampioensklasse1U-RCAC-CACIB Amidala vom Kaiser Karl

MIDDENSLAG SCHNAUZER PEPER EN ZOUT

REUEN
Open klasse
1ZG Justin het Hoog Oord

TEVEN
Tussenklasse
1ZG Kiara het Hoog Oord

DWERGSCHNAUZER ZWART

REUEN
Jeugdklasse
1U RCAC Playboy d’el Casa di Vita

Tussenklasse


1U-CAC-CACIB-BOB Spicy Joey van ’t Dulfke

TEVEN
Jeugdklasse
1U-RCAC ZaZa van de Boetheeren

Openklasse
1U-CAC-CACIB Lou Sulola v.d. Kovermühle

DWERGSCHNAUZER PEPER EN ZOUT

REUEN
Jeugdklasse


1U-CAC-BOB Ferrari van het Pauwenland
2U-RCAC Awesome Grey’s Tehty Suomessa

Kampioensklasse
1U-CACIB Savali Shape of my Heart

TEVEN
Tussenklasse
1ZG Jazz van den Beukenboom

Veteranenklasse
ZG1 Flocke vom Baarbach

DWERGSCHNAUZERS ZWART ZILVER

REUEN
Puppyklas
VB1 Dacio-Bonita vd Zardakosburcht

Jeugdklasse
U1 RCAC Aden Charlene of Charmy’s Joy

Tussenklasse
1U-RCACIB Zico Zaza vd Blessewichhof

Kampioensklasse


1U-CAC-CACIB-BOB Joker-Esta van d’n Oppasser

TEVEN
Puppyklasse
1VB Beste Pup Zinzi

Jeugdklasse
1U-RCAC Avylin Charlene of Charmy’s Joy

Tussenklasse
U1-CAC-CACIB Zaza Zaza vd Blessewichhof

Openklasse
U1-RCACIB Isay van Xtopies Hof

Veteranenklasse
1U Beste Veteraan She’s My Miracle of Roxy’s pride

DWERGSCHNAUZER WIT

TEVEN
Jeugdklasse


1U-CAC-BOB Gilmore Girl  vom  Landeskroner Weiher