Wijchen 2011

Kampioensclubmatch Nederlandse Schnauzer Club
28 augustus 2011
    

    

 Sammy, winnaar juniorhandling    

Voor meer foto’s, klik hier 

UITSLAGEN      

Beste koppel:      Andrey Shmal
Beste Baby:        113   Dyoné-Bonita van de Zardakosburcht.
Beste pup:            36   Bodi-Jady v.’T Kerstendalse Hofje
Beste jeugd:         97   Oravi v.d. Riesenhorst
Beste veteraan: 115   (Goldy) Olympic Gold of Dutch Spirit
Beste Fokkerij:  Kennel van de Telgthoeve (Trea Kroeke)    

     

Dwergschnauzer Peper en Zout:
Beste Reu:   4   Jerry-Lee vom Plenzenbusch
Beste Teef:   7   Papillon van het Pauwenland
BOB             7   Papillon van het Pauwenland    

Dwergschnauzer Wit:
Beste Reu:  11   Made in Spain to Night
Beste Teef:  14   Made in Spain Temptation
BOB            11   Made in Spain to Night    

Dwergschnauzer Zwart:
Beste Reu:  19  Spicy Joey van’t Dulfke
Beste Teef:  34  Tara Tikvah van de Boetheeren
BOB            19   Spicy Joey van’t Dulfke    

Dwergschnauzer Zwart-Zilver:
Beste Reu:  38   Léonieke’s Nils-Nalynn
Beste Teef:  46   Viony vom Ahrensfeld
BOB            38 Léonieke’s Nils-Nalynn    

Middenslagschnauzer Peper en Zout:
Beste Reu:  58  Okidoki von der Goliathhöhe
Beste Teef:  66  Invidia dios belle arti
BOB            66  Invidia dios belle arti    

Middenslagschnauzer Zwart
Beste Reu:  70  Norbert von der Schildburg
Beste Teef:  74  Lucky day od dalajskeho potoka
BOB           74  Lucky day od dalajskeho potoka    

Riesenschnauzer Peper en Zout:
Beste Reu:  82  Falkoen di Felinissima
Beste Teef:  86  Silver Senator Victorious Zaïra
BOB            82  Falkoen di Felinissima    

Riesenschnauzer Zwart:
Beste Reu:  97 Oravi v.d. Riesenhorst
Beste Teef: 102  Lellow Mousaro
BOB            97 Oravi v.d. Riesenhorst    

   

DWERGSCHNAUZER Peper en Zout    

Keurmeester: Dhr. Van de Broek (NL)
RING 4
REU
PUPPYKLASSE
1 VB                 2 Ferrari van het Pauwenland, Geb.     29-11-2010,       nhsb 2818993   V. Risskiy Assortie Showy,            M. Billie-Jo van’t Adelerf,          Fok. E.A.M. Seerden,   Eig. P.J.M. van der Linden,       –    

JEUGDKLASSE
1 U                   1 KAY, Geb.     8-6-2010,          2798696,          V. Kamp  Grey  Tetis  Fart  Fantazy,      M. Ingrid,            Fok. A v/d Berg,           Eig. P.J.M.  Hartjes,     –    

KAMPIOENSKLASSE
1 U, R-CAC 3 Nico vom Plenzenbusch, Geb.     -,          VDH05ZS40000799,      V. Leon vom Erbhof,    M. Hexe vom Plenzenbusch,          Fok. Carola Fruhen,      Eig. Ute Heister (Frühen),    

VETERANENKLASSE
1 U, CAC 4          Jerry-Lee vom Plenzenbusch, Geb.     16-06-2001,       VDH01ZS700683          V. Tombola’s Brisco,            M. Floh vom Plenzenbusch,      Fok. Carola Fruhen,      Eig. Ute Heister (Frühen)    

TEEF
PUPPYKLASSE
1 B                   5          Awesome Grey’s Meri-Tuuli, Geb.     29-01-2011,       2825408,          V. Axcium’s American Idol,            M. Starlings Toy Story, Fok. C.M. van Nifterik,  Eig. fokker C.M. van Nifterik,    J.C.T. van den Herik    

JEUGDKLASSE
1 ZG                 6          Jazz van den Beukenboom, Geb.     27-7-2010,        L.O.S.H. 1086822,        V. M. Ch. Russkiy Assorti’c Showy,          M. M. Ch. Goefroe van den Beukenboom,        Fok. Van Praet Mark,    Eig. Van Praet Mark    

OPENKLASSE
1 U, R-CAC 116       Bonny-Lee vam Plenzenbusch, Geb. -,    

KAMPIOENSKLASSE
1 U, CAC, BOB 7          Papillon van het Pauwenland, Geb.     14-05-2009,       nhsb 2749455,  V. Risskiy Assortie Showy,            M. Billie-Jo van’t Adelerf,          Fok. E.A.M. Seerden,   Eig. P.J.M. van der Linden    

VETERANENKLASSE
1 U                   8          Baardje van den Beukenboom, Geb.     10-10-2002,       L.O.S.H. 917449,          V. Magic Pepper van het Pauwenland,     M. Yaninka van ’t Groeningeheem,        Fok. Van Praet Mark,    Eig.      Van Praet Mark,     

     

DWERGSCHNAUZER Wit    

Keurmeester: Frau Birgit Bischoff (DE)
RING 1
REU
OPENKLASSE
Abs                  9          Michelle, Geb.     03-05-2006,       459888,            V. Tiemo,         M. Jane,           Fok. Klaasen,            Eig. W. Schutz,    

1 U, R-CAC 10        Blaylock Extreme, Geb.     18-11-2009,       L.O.E. 1942403,            V. Pepalfa’s Crystal Snow Abbot,  M. New Sensation Les Amis Du Channel,          Fok. Cano Estanol Vincente,     Eig. Shuki Levinger,    

KAMPIOENSKLASSE
1 U, CAC, BOB 11        Made in Spain to Night, Geb.     03.10.2011,       L.O.E. 1898273,            V. Ch.Made in Spain Free Float,        M. Ch.Made in Spain Hip Hip Hurra,      Fok. Pons Arino Angel, Eig. Romina Blättgen,     

2 ZG,                12        Narkis Blues La Nanasim, Geb.     20-6-06,            I.S.B.R. 101499,           V. I am Snowman v d Spikke, M. Especially Chrystal, Fok. Shuki Levinger,     Eig. Shuki Levinger,    

TEEF
JONGEHONDENKLASSE
2 ZG                13        Ziggyana Nushka Vom Rudel Alosha, Geb.     20-12-2009,       NHSB 2776384,            V. Kamp. Ekimov Go For Gold of Maple Leaf,     M. Kamp. Irinushka My Choice of Maple Leaf,   Fok. J.P.Tiele-de Jong, Eig. J.P.Tiele-de Jong,    

1 U, CAC 14        Made in Spain Temptation, Geb.     03.10.2009,       L.O.E.1898269, V. Ch.Made in Spain Free float,    M. Ch.Made in Spain Hip Hip Hurra,      Fok. Pons Arino Angel, Eig. Romina Blättgen,   Stephanie Krug    

JEUGDKLASSE
1 ZG                15        Gilmore Girl vom Landeskroner Weiher, Geb.     05-08-2010,       VDH10ZS43000647,      V. Tarchicy´s Hollywood,   M. Wandorra vom Schloss Letitia,         Fok. Angelika Helsper,  Eig. Andrea Briem,    

     

DWERGSCHNAUZER Zwart    

Keurmeester: Dhr. Van de Broek (NL)
RING 4
REU
PUPPYKLASSE
1 B                   16        Ashby-Bejo von Maxim, Geb.     14-1-2011,        41004036,         V          Rocker Rezlark,            M. Judith Androis,        Fok. B. Maxim, Eig. Chlench/Paulus,    

OPENKLASSE
1 ZG                17        Lord Enzo Castle Greenwood, Geb.     14-07-2009,       NHSB 2757758,            V. Panini v/h Pauwenland,     M. Daphne v/d Spikke, Fok. K Baas,    Eig. K Baas,    

JONGEHONDENKLASSE
U                     18        Luca Toni v.d. Kovermühle, Geb.     15-11-2011,       VDH 41003599, V. Emir,            M. Julie Marie v.d. Kovermühle,          Fok. R.u.P. Ruland,      Eig. R. Ruland,    

JEUGDKLASSE
1 U, CAC, BOB 19        Spicy Joey van’t Dulfke, Geb.     25-06-2010,       nhsb 2800920,  V. Panini v.h. Pauwenland,            M. Buhda,        Fok. A.J.M. van der Linden,      Eig. A.J.M. van der Linden,    

3 U                   20        Ijnar v.d Boetheeren, Geb.     13-4-2010,        2789782,          V. Blazing Star Ka-Vanga,         M. Olana v.d Boetheeren,  Fok. H.W.A. v. Maanen-Buddingh,        Eig. A.J.A. Grosman,    

2 U, R-CAC 21        Amstel And Don Stunning, Geb.     4-09-2010,        NHSB 2845072,            V. Baroque vd Havenstad,       M. Melodiya Garmonii S Taganiego Roga,        Fok. Andrey Shmal       Eig. Andrey Shmal,    

4 U                   22        Silium  Soy  Puro  Espectaculo, Geb.     13-10-2010,       Aangevraagd    V. Sailer’s  Os  Black  Escarambon,    M. Grace  Hermes,        Fok. Alejandro Grau,     Eig. PJM  Hartjes    

KAMPIOENSKLASSE
4 U                   23        Rocker Rezlark, Geb.     5-4-2008,          41U00054,        V. Diable Van de Havenstad,    M. Toffee Rezlark,             Fok. L. Rezkova,          Eig. Chlench/Paulus,    

3 U                   24        Blazing star BENJI Ka-vanga, Geb.     8-11-2008,        imp.polen nhsb 2748683,          V. Elkost headhunter,      M. Belladonna of Dolina Rivendell,       Fok. A Adamik,            Eig. Leneke van Maanen,    

U                     25        Ken-Maddox v.d. Kovermühle, Geb.     5-11-2008,        41003174,         V. Jamie Oliver v.’t Dulfke, M. Dionne van de Havenstad,   Fok. R. + P. Ruland,     Eig. Ulrike Hömberg,    Raswitha Ruland.    

2 U                   26        Cosmo v d Vorstenburcht, Geb.     27-11-2008,       N.H.S.B. 2729483,        V. Kamp Panini v h Pauwenland,     M. Israela Blues La Nanasim,    Fok. J K ten Caat,        Eig. Shuki Levinger,    

1 U                   27        Hamilton  Black  Devil  Of Maple  Leaf,           Geb.     18-12-2005,       2612351(Imp  Duitsland),            V. Gone with the Wind van de Spikke,   M. Disco Dancer van de Spikke,           Fok. Schnettler,            Eig.      PJM  Hartjes,    

TEEF
OPENKLASSE
3 ZG                28        Zarah-Aimy De Labitashe, Geb.     4-10-2008,        2721925,          V. Arkovári Viktor,        M. Withney-Tasha, Fok. J. Wilting, Eig. A.P. Bevelander,    

1 U, R-CAC 29        Amstel And Don Classical Next Top Model, Geb.     15-09-2009,       NHSB 2804341,            V. Unjedi Flamenco Dancer,      M. Melodiya Garmonii S Taganiego Roga,        Fok. Andrey Shmal,      Eig. Andrey Shmal,    

2 U                   112       Wishfully, Geb. 21-06-2009,  2840764, V. Advantage Best Staganiego Roga, M. Chelines – Carmen,  Fok. Jan Sminck & Lidia Hendriks, Eig. Bleekman M.J.B.M.,      

JONGEHONDENKLASSE
1 U                   30        Mowitha dyma d”el casa di vita, Geb.     13-11-2009,       2771823,          V. Gomez van de Havenstad,       M. Kamp. Dyma Chesna d”el Casa di Vita,       Fok. M.A. Velsma,        Eig. Bleekman M.J.B.M.,    

JEUGDKLASSE
2 ZG                31        Ekaterina van Niotsi, Geb.     40258,  2786518,          V. Made in sSpain Yahoo,        M. Catootje van Niotsi,        Fok. C.A.Boerma,         Eig. C.A. Boerma,    

1 U                   32        ZaZa v.d. Boetheeren, Geb.     40480,  2815337,          V. Ned. Kamp. Blazing Star Ka-Vanga,  M. Queen van de Boetheeren,        Fok. H.W.A. van Maanen-Buddingh,      Eig. Th.H.J.M. de With-van Dijk,    

Abs                  33        De dwergdonders Aysha, Geb.     09-09-2010,       2808464,          V. Panini v.h. Pauwenland,            M. Ayscha-merlin v.`t Stefenus House,  Fok. I.G.M. Goossens, Eig. J. van Gent,    

KAMPIOENSKLASSE
1 U, CAC 34        Tara Tikvah van de Boetheeren, Geb.     39683,  NHSB 2717805,            V. Gomez vd Havenstad,       M. Oilily van de Boetheeren,     Fok. Leneke van Maanen,         Eig. Leneke van Maanen    

     

DWERGSCHNAUZER Zwart-Zilver    

Keurmeester: Frau Birgit Bischoff (DE)
RING 1
REU
BABYKLASSE
1 VB                35        Max Junior von Silverstone, Geb.     27.03.2011,       VDH 42004018, V. Chelines Max Facttor,            M. Gloris White and Black,        Fok. Anja Gehrke,         Eig. Romina Blättgen,   Anja Gehrke.    

PUPPYKLASSE
1 VB                36        Bodi-Jady v.’T Kerstendalse Hofje, Geb.     23-1-2011,        2824736,          V. Kamp. Jazz-Nica v.h. Hooiland,   M. Jady-Black-Velvet v. d’n Botterpot,  Fok. M.J. Vissers-Rensen,        Eig. M.J. Vissers-Rensen,         Eline Rensen.    

OPENKLASSE
G                     37        Shandy Blues La Nanasim, Geb.     13-2-2010,        I.S.B.R. 109909,           V. Made in Spain Siempre Igual,  M. Israela Blues La Nanasim,    Fok. Shuki Levinger,     Eig. Shuki Levinger,    

JEUGDKLASSE
1 U, CAC, BOB 38        Léonieke’s Nils-Nalynn, Geb.     29-10-2010,       NHSB 2814948,            V. Ch.Nathan Grasant,            M. Ch.Léonieke’s Lynn-Rajoy,   Fok. Léonie Verbruggen,          Eig. Léonie Verbruggen,    

2 U                   39        Incredible Nuo Bjaurybes, Geb.     23.6.2010,        VDH 42U00067,            V. Dreamkiss Defender of Silver,       M. Pearl Nuo Bjaurybes,           Fok. Viktoras Avtusko, Eig. Anja Gehrke,    

1U, R-CAC (Teef)          40        Kenia von Silverstone, Geb.     11.04.2010,       276094180006629,        V. CH-Vamos Vis A Vis,         M. CH- Gloris White And Black Lucy     Fok. Anja Gehrke          Eig. Anja Gehrke,    

3 ZG                41        Jerommeke van Baldersheim, Geb.     2-7-2010,          L.O.S.H. 1083223,        V. Lars v.d. Brunnengärten, M. Guusje v Baldersheim,         Fok. Klitsie  Lommel België,     Eig. fam Raaijmakers,    

4 ZG                42        Murphy, Geb.     2-7-2010,          2801391,          V. X Ray  von den Brunnengarten,        M. Gaby v. Maarheez’s Hof,          Fok. J.M.G. van Rooy, Eig. A. Janssens-Breuls,           J.Mathieu.    

KAMPIOENSKLASSE
1 U, R-CAC 43        Nathan Grasant, Geb.     2-11-2009,        NHSB 2785143,            V. Multi Ch.Whisper of Wind            M. Multi Ch.Randes Vous Grasant,        Fok. Anna Bielinscy      Eig. Léonie Verbruggen    

2 U                   110 Léonieke’s Kris-Bajoy, Geb.     5-10-2004,        2527812,          V. Multi Ch.Batman of Taita’s Ushabti,            M. Multi Ch.Léonieke’s Joyce Laraime   Fok. Léonie Verbruggen,          Eig. Léonie Verbruggen,    

TEEF
BABYKLASSE
2 VB                44        Fabienne vom Elfenpütz, Geb.     28.02.11,          42003954,         V. Nathan Grasant,       M. Inka vom grauen Papagei,    Fok. Yvonne Bauerfeind,          Eig. Yvonne Bauerfeind,    

1 VB                113 Dyoné-Bonita van de Zardakosburcht, Geb. 05-04-2011,   2833857,          V. Enough is Enough to Morrows Dream Ned. en Int kampioen,  M. Bonita-Vinny v.d. Zardakosburcht, Fok.    Eig.  Luhrman A.M,    

OPENKLASSE
2 U                   45        Isay van xtopieshof, Geb.     31-01-2009,       nhsb2762872,   V. Ned.int kamp Leonieke’s Kris-Bajoy,  M. Donja van Xtopie’s Hof,       Fok. E Cornelissen-van Hout,    Eig. GGM van den Hoogen,    

1 U, CAC 46        Viony vom Ahrensfeld, Geb.     24-08-2009,       vdh09zs42003328,        V. Lars von den Brunnengärten, M. Unique vom Ahrensfeld,       Fok. Kurt und Karin Frese,        Eig. Kurt u. Karin Frese    

JONGEHONDENKLASSE
1 U                   47        Go for it Tomorrow´s Dream, Geb.     12-11-2009,       NHSB 2772274,            V. Kamp.  Time of my Life vom Fockenberg,   M. Eyes on You  Tomorrow´s Dream,    Fok. Yvette Droog,       Eig. Yvette Droog    

JEUGDKLASSE
U                     48        Kimba von Silverstone, Geb. 11-04-2010,          N.H.S.B. 2837362,        V. Vamos Vis A Vis,            M. Gloris White And Black Lucy,           Fok. Anja Gehrke,         Eig. J. Weering,    

ZG                   49        Vera-Eschra v.Maifreste, Geb.     25-11-2010,       2819162,          V. Kamp.Leonieke’s Marin-Balin,    M. Eschra vom Ahrensfeld,       Fok. M.J.v.Ansem        Eig. Eignaar/Fokker,    

2 U                   50        Léonieke’s Nena Nalynn, Geb.     29-10-2010,       2814949,          V. Nathan Grasant,       M. Léonieke’s Lynn-Rajoy, Fok. L.W. Verbruggen,  Eig. E.W.J. van Elderen,    

ZG                   51        Fien-Femke v. Lutheri, Geb.     08-03-2010,       2785782,          V. Dennis-Emma v. Lutheri,       M. Minou-Esta v. d’n Oppasser,     Fok. K. Leusink,           Eig. K. Leusink,    

Abs                  52        Joyce jura van baldersheim, Geb.     02-07-2010,       losh 1083227,   V. (ch)Lars von den Brunnengarten, M. Guusje van Baldersheim,      Fok. Lou en Fien Klitsie Bruijninckx,      Eig. Lou en Fien Klitsie Bruijninckx,    

U                     53        Greta Garbo von der Jasmin, Geb.     13-09-2010,       VDH10ZS 42003805,     V. Leonieke`s Marin Balyn,   M. Vanisha vom Stägefässli,    Fok. Reuter,     Eig. Karlheinz Thole,    

4 U                   54        Fay v.d. Hillfarm, Geb.     22-5-2010,        2796239,          V. Clipper v.d”n Oppasser,       M. Maud v.d Hillfarm,        Fok. W.v.d. Heuvel,      Eig. W.v.d. Heuvel,       G.v.d. Heuvel.    

3 U                   55        Avalyn Charlene of Charmy’s Joy, Geb.     16-6-2010,        NHSB 2799255,            V. Int. Ch. Noble Monument’s Atman,        M. Lux. Ch. My Most Adorable Charlene,          Fok. Monique IJzermans,          Eig. Monique IJzermans    

KAMPIOENSKLASSE
1 U                   56        Macmaster’s Xellent Xanadu, Geb.     15-04-07,          S44258/2007,    V. Backout’s One-Man-Show,            M. Daphne of Baecker’s Garden, Fok. Tina Johnsen & Merete Morales,    Eig. Pernilla Jansson,    

     


MIDDENSLAGSCHNAUZER Peper en Zout
    

Keurmeester: Dhr. L. van Os (NL)
RING 3
REU
KAMPIOENSKLASSE
2 U, R-CAC 57        Kampioen Yko v. Kugret, Geb.     14-9-2008,        2720148,          V. Kamp. Fellow-Yara v.d. Vanenblikhoeve JW03W04W05,            M. Kelly v. Kugret,        Fok. G.W. Hulskamp-Smid,      Eig. J.P.M. van Creij,    

1 U, CAC 58        Okidoki von der Goliathhöhe, Geb.     15.10.2008,       VDH08S 50001938,       V. Don von der Goliathhöhe,     M. Zina Ave Concorde, Fok. S. und H. Weiss,   Eig. Marion Lastering,    

3U                    59        Fritz du Fayimi, Geb.     2-2-2006,          LOSH 0997220, V. Multi Ch. Hosszubereki-Csaszar Gamma “Mera-Team”,   M. Ch. Batya du Fayimi Fok. Tomballe-Durant Roger,    Eig. Rudi Liberloo    

4U                    60        Zisko vom Wiesensprung, Geb.     09.03.2007,       VDH07S500015245,      V. Carlos vom Grafen zu Gahlen,        M. Trixie vom Wiesensprung,    Fok. Martina Köllen,      Eig. Renate Lücker,    

TEEF
OPENKLASSE
1 ZG                61        Di Un Grande Amore Artax´s Angels, Geb.     02.04.2009,       PKR.II-99923,    V. Dronas Jules Verne,            M. Blue Moon Alarm Beskyd     Fok. A. und I. Wasiak,  Eig. Marion Lastering,    

JONGEHONDENKLASSE
3 ZG                62        Bonita von Viccora  imp. Dld., Geb.     15-2-2010,        2802463,          V. Hauke- Jazz vom Fidibus,            M. Abba- Girl von Viccora,        Fok. Hiltrud en Bernhard Fischer,          Eig. G. Ligtenberg,       Z. Ligtenberg- Vinke.    

2 ZG                63        Kyra Het Hoog Oord, Geb.     9-4-2010,          2790845,          V. Fletcher Chapiro,      M. Iska-Voila Het Hoog Oord,            Fok. A. Th. Verstappen,            Eig. M. Lolkama,    

1 U, R-CAC 64        Grey Tetis Hight Born, Geb.     2-10-2009,        2792206,          V. Grey Tetis Super Stiv,          M. Grey Tetis Franceska,   Fok. G Kalinichenko,    Eig. W Jacobs,    

JEUGDKLASSE
1 ZG                65        Fynja vom Wiesensprung, Geb.     23.07.2011,       VDH 10S50002300,       V. Bandit von der Röher-Höhe,     M. Trixi vom Wiesensprung,      Fok. Martin Köllen,       Eig. Albert und Erika Winger,    

KAMPIOENSKLASSE
1 U, CAC, BOB, BIS
66        Invidia dios belle arti, Geb.     03-11-2007,       RKF 2202691,   V. Sir Qaspar vom Achterplatzchen,      M. Una Viola d’Argenta,            Fok. Ekaterina Demenko,         Eig. Ekaterina Demenko,    

VETERANENKLASSE
1U                    67        Ymke Inoek v.d. Vanenblikhoeve, Geb.     26-07-1999,       NHSB 2263932,            V. Stahlkriegers Magum Force,     M. Inoek Ziezo v.d. Vanenblikhoeve,     Fok. H.Bruintjes-Schaap,          Eig. J.P. Tiele-de Jong,    

MIDDENSLAGSCHNAUZER Zwart
    

Keurmeester: Dhr. L. van Os (NL)
RING 3
REU
OPENKLASSE
1 U                   68        Igor du Fayimi, Geb.     14-8-2009,        L.O.S.H.10644490,        V. Ch Cherni Straznik Luck Mandelröschen,            M. Ch Evy du Fayimi,   Fok. Tomballe – Durant,           Eig. Poulus – Van Lierde Roger,    

JEUGDKLASSE
1 ZG                69        Coson’s Sammy Davis, Geb.     19-8-2010,        NHSB 2807004,            V. Casanova v.d.Dijbohoeve Ned.&Int.Kamp.,           M. Coson’s Anaïs NJK JW ’08,  Fok. S.H.M.Kessel-van Beek,   Eig. L.Rozendaal,    

KAMPIOENSKLASSE
1 U, CAC 70        Norbert von der Schildburg, Geb.     11-7-2008,        VDH08S 51001906,       V. Jackson vom Kaiser Babarossa,        M. Anastasia vom Brennenden Berg,     Fok. Edith Schild,         Eig. A.Kaufmann,         Silvana Schwede.    

2 U, R-CAC 71        Casanova v/d.dijbohoeve, Geb.     17-09-2006,       NHSB 2624516,            V. Stahlkriegers Legend of Lance,         M. Ain’t Azizi a Beauty v/d.Dijbohoeve, Fok. Patricia v.Dijk-Bosman,    Eig. MI.de Wit Martin Perez,    

VETERANENKLASSE
Abs                  72        Anakin Skywalker vom Briem-Team, Geb.     05.08.2003,       VDH03S51000431,        V. Only Nitro Frea´s Clos dÉbenos,   M. Darina von der Bliesbrücke,             Fok. Andrea Briem,       Eig. Andrea Briem    

TEEF
PUPPYKLASSE
1 VB                73        Karo du Fayimi,           Geb.     28-2-2011,        aangevraagd    V. Cassanova van de Dijbohoeve,            M. Evy du Fayimi,        Fok. Roger-Lucky Tomballe-Durant,      Eig. Conny Hoefnagel-Verbrugge,    

OPENKLASSE
1U, CAC, BOB 74        Lucky day od dalajskeho potoka,        Geb.     19-8-2009,        nhsb 2777709,  V. Cherni Strazhnik Lucky s Cowboy,          M. Christine od Dalajskeho Potoka,      Fok. Martina Kapralkova,         Eig. E.C.M van Dijk,     Kathy van Dijk.    

JONGEHONDENKLASSE
1 G                  75        Filou von der Fortuna-Ranch,  Geb.     21-3-2011,        VDH10S 51002546,       V. Yackety-Yak Grand Calvera,            M. Nougat-Lady von der Fortuna- Ranch,          Fok. Antje Grzmehle,    Eig. Yvonne Bauerfeind,    

JEUGDKLASSE
G                     76        Ama v.d. Gelderburg,  Geb.     20-11-2010,       2818425,          V. Otis Boanergos Fagot,         M. Rescue,            Fok. J.G. Niessen,        Eig. J.G. Niessen,        E.C. Gryn.    

1 U, R-CAC 77        Coson’s Duveltje, Geb.     19-08-2010,       2807006,          V. Kamp. Casanova v.d. Dijbohoeve,            M. Kamp. Coson’s Anaïs NJK jw’08,     Fok. S.H.M.Kessel-van Beek,   Eig. S.H.M.Kessel-van Beek,    

KAMPIOENSKLASSE
2 U                   78        Amidala vom Kaiser Karl,        Geb.     01.04.2007,       VDH07S51001544,        V. Kentucky Boy von der Fortuna Ranch,       M. Unique vom Kaiser Karl,       Fok. Sandra Zimmermann,        Eig. Andrea Briem    

1 U,                  79        Kamp. Coson’s  Anaïs NJK jw’08,        Geb.     28-10-2007,       2677572,          V. Simons Marvel ot Barbatsutsy,     M. Kamp. Coson’s Ukkepuk w’06, w’09,            Fok. S.H.M.Kessel-van Beek,   Eig. S.H.M.Kessel-van Beek    

     

RIESENSCHNAUZER Peper en Zout    

Keurmeester: Mrs. Krall (UK)
RING 2
REU
PUPPYKLASSE
1 VB,               80        Blazing Bjørn v.d. Telgthoeve,            Geb.     02-12-2010,       NHSB 2819598,            V. Kamp. Falkoen di Felinissima, NJK’07,W’07+’08+’09+’10, vdh Kamp, Int Show Kamp,  M. Silver Senator Victorious Zaira, NJK’10,            Fok. T.E.A. Kroeske,    Eig. P.E.E. van Oosten,    

JONGEHONDENKLASSE
1 U, R-CAC 81        Idas van St. Rochushof,          Geb.     26-11-2009,       1077875,          V. Silver Senator Da Vinchi,            M. Gloris Formula Und, Fok. Dhr. En Mevr. Fertinel-Vos Jean-Pierre,     Eig. L.J. Kleinekoort,    

KAMPIOENSKLASSE
1U, CAC, BOB 82        Falkoen di Felinissima, Geb.     12-01-2006,       NHSB 2631254 imp Belgie,       V. Cervantes de Silverskank, M. Babbushka di Felinissima,   Fok. van Meeuwen        Eig. Trea Kroeske,    

TEEF
PUPPYKLASSE
1 VB                83        Blazing Bracha van de Telgthoeve,     Geb.     02-12-2010,       NHSB 2819599,            V. Falkoen di Felinissima,      M. Silver Senator Victorious Zaïra,        Fok. Trea Kroeske,       Eig. Trea Kroeske,    

2 VB                84        Blazing Balou van de Telgthoeve,       Geb.     02.12.2010,       2819604,          V. Falkoen di Felinissima,      M. Silver Senator Victorious Zaira,        Fok. Trea Kroeske,       Eig. J.P.P. Wolters-Werring,     P.C.J. Wolters.    

Abs                  85        Blazing Sacha v.d.Telgthoeve,            Geb.     02-12-2010,       2819603,          V. Falkoen di Felinissima,      M. Silver Senator Victorious Zaira,        Fok. T.E.A. Kroeske,    Eig. W.Topman,           H.Visser.    

OPENKLASSE
1U, CAC 86        Silver Senator Victorious Zaïra,          Geb.     25-3-2009,        NHSB 2771091 imp Hongarije,  V. Silver Senator Ravel,    M. Silver Senator Nefrit,           Fok. A. Szöllösi,           Eig. Trea Kroeske,    

2 U                   87        Quada-presta von amber,        Geb.     12-06-2009,       2787805,          V. Silver Senator Danny Boy,            M. Jolly Jumper von Amber,     Fok. Christel Weise,      Eig. Sheila Overbeek,    

JONGEHONDENKLASSE
1 U                   88        Emke vom Moisburger Berg,   Geb.     30-12-2009,       VDH09RS60000609,     V. Vagner de Romaniere,       M. Balta vom Moisburger Berg, Fok. Rüdiger Förste,     Eig. Hans Lange,    

JEUGDKLASSE
2 U                   89        Amazing Discovery van de Telgthoeve,          Geb.     08-06-10,          2798625,          V. Multi Champion Falkoen di Felinissima,         M. Ned. Kampioen Silver Senator Oprah`s Femke,        Fok. T.E.A. Kroeske,    Eig. R. van Leeuwen,    

1 U, R-CAC 90        Phoenix Emperor Midnight Mystery,   Geb.     12.07.2010,       EST-03361/10,  V. Skansen’s Dark Victory,            M. Gloris Celesta,         Fok. Jaanika Kuldmaa& Sven Pekkenen,          Eig. Jaanika Kuldmaa & Sven Pekkenen,    

     

RIESENSCHNAUZER Zwart    

Keurmeester: Mrs. Krall (UK)
RING 2
REU
BABYKLASSE
1 VB                91        Chip Vom Mephistopheles,     Geb.     3-3-2011,          VDH11RS61010374,     V. Andechs von Ermada,           M. Wilma Vom Mephistopheles ,  Fok. Ursula romer,     Eig. Geudens Stijn,       Smets Nathalie.    

OPENKLASSE
3 U                   92        Captain Cook of Dutch Spirit,  Geb.     22-08-2009,       2762925,          V. Kampioen, Scapman’s Vito Corleone,         M. Kampioen, Olympic Gold of Duth Spirit,      Fok. D. de With van Dijk,          Eig. H.J. Vermeulen,    

2 U                   93        Zephir vom Elfenpuetz,           Geb.     16-03-2009,       VDH09RS61008467,     V. Hagrid vom Goldberg,         M. Laika vom Elfenpuetz,         Fok. Yvonne Bauerfeind,          Eig. Ingrid Croonen,    

1 U                   94        Crocodile Dundee of Dutch Spirit,       Geb.     22-8-2009,        2762926,          V. Scapman’s Vito Corleone,         M. Olympic Gold,         Fok. Mevr D de With,    Eig. RJD Gielissen,    

JONGEHONDENKLASSE
1 U                   95        Gently Born Knock Out,          Geb.     06.11.2009,       RKF 2568772,   V. Gently Born Stand up for the Champions,            M. Gently Born Check Mate,     Fok. Anna  Vaslova,     Eig. Anna Vaslova , Romina Blättgen.    

2 U                   96        Duke vom Elfenpütz,   Geb.     12-5-2010,        61009631,         V. Piccobello von der Talmühle,            M. Laika vom Elfenpütz,           Fok. Yvonne Bauerfeind,          Eig. Ruth Wißkirchen,    

JEUGDKLASSE
1 U, CAC, BOB 97        Oravi v.d. Riesenhorst,            Geb.     17-4-2010,        2791407,          V. Gentli Born Equador Rus.CH.,          M. Kamp. Kardisa v.d. Riesenhorst,      Fok. Drs. J.M.M.G. van Dijk,    Eig. J.E. van Schie,    

KAMPIOENSKLASSE
1U, R-CAC 98        Ch. U2 Hajko Nerita,    Geb.     30-1-2007,        LOSH 9117035, V. Ch. Bright Mousaro, M. Ch. Roksana Hajko Nerita,  Fok. A. Hajko,  Eig. Liliane Janssens,    

VETERANENKLASSE
Abs                  99        Khubilai-Khan von Dis Dämonen,       Geb.     07.10.2002,       VDH02RS61000924,     V. Lord v.d. Satans Meute,  M. Amanda von Dis Dämonen, Fok. B.Hundertmark,     Eig. Astrid Jorga,    

TEEF
OPENKLASSE
2 U, R-CAC 100       Country Lady of Dutch Spirit, Geb.     22-8-2009,        2762927,          V. Multi Champ. Scapman’s Vito Corleone, M. Multi Champ. Olympic Gold of Dutch Spirit, Fok. Th.H.J.M. de With-van Dijk,           Eig. Th.H.J.M. de With-van Dijk,    

4 U                   101       Phoenix Emperor Izzy I.D., Geb.     21.05.2009,       EST-02139/09,  V. JFK Hajko-Nerita,     M. Phoenix Emperor Belphoebe Beats All, Fok. Jaanika Kuldmaa& Sven Pekkenen,          Eig. Jaanika Kuldmaa & Sven Pekkenen,    

1 U, CAC 102       Lellow Mousaro, Geb.     24-3-2009,        LOSH 1057420, V. CH. Gloris Chubb Chubbs,   M. Ch. Esperanza Mousaro,     Fok. Hantzen Houwert,  Eig. Hantzen Houwert,    

3 U                   103       All in One vom Schloss Ehrenberg, Geb.     19-3-2009,        VDH09RS 61008386,    V. Quando von der Talmühle,    M. Kalia vom Mephistopheles,  Fok. Anja Johnsen,       Eig. Anja Johnsen,    

Abs                  111 Nina Simone of Dutch Spirit, Geb.     17-6-2005,        2564871,          V. Chippendale of Dutch Spirit,   M. Quercia of Dutch Spirit,       Fok. Th.H.J.M. de With-van Dijk,           Eig. J. vd Linden / Verhoef.    

JONGEHONDENKLASSE
1 U                   104       Jana Riewout, Geb.     27-04-2010,       LOSH 1077380, V. Gloris Freest,           M. Electra Riewout,            Fok. Dirk&Linda Dierckx-De Ryck,        Eig. Dirk&Linda Dierckx-De Ryck,    

2 U                   105       Shakira vom Rohrteich, Geb.     17-5-2010,        2840763,          V. Janosik Dyas,          M. Gibbs vom Rohrteich,   Fok. M+T Felsche,        Eig. Bleekman M.J.B.M.,    

JEUGDKLASSE
1 U                   106       Ottavia Eski van de Riesenhorst, Geb.     17-04-2010,       2791412,          V. Kamp. Gently Born Equador,          M. Kamp. Kardisa  van de Riesenhorst, JW.’07, NJK.’07,          Fok. drs.J.M.M.G. van Dijk,      Eig. drs. J.M.M.G. van Dijk,    

KAMPIOENSKLASSE
1 U                   107       Niëmi van de Riesenhorst, Geb.     28-01-2008,       2690647,          V. Kamp.Stablemaster ‘s Northern Hope EK”03, WW.’06, M. Kamp. Elita van de Riesenhorst,      Fok. drs.J.M.M.G. van Dijk,      Eig. drs. J.M.M.G. van Dijk,    

Abs                  108       Ottavia Eski van de Riesenhorst, Geb.     17-04-2010,       2791412,          V. Kamp. Gently Born Equador,            M. Kamp. Kardisa  van de Riesenhorst, JW.’07, NJK.’07         ,   Fok. drs.J.M.M.G. van Dijk,  Eig. drs. J.M.M.G. van Dijk,    

VETERANENKLASSE
2 U                   109       Multi Champ. Handsome Woman of Dutch Spirit, Geb.16-3-2001, 2355990,          V. Multi Champ. Gino of Dutch Spirit,    M. Jafrak  the Last Laugh,        Fok. Th.H.J.M. de With-van Dijk,           Eig. Th.H.J.M. de With-van Dijk,    

1U,                   115 (Goldy) Olympic Gold of Dutch Spirit, Geb. 30-12-2001, 2382606, V Kamp. Tino de Lordships, M. Kamp. Gloris Moscow News, Fok. Th. H.J.M. de With-van Dijk,  Eig. Th. H.J.M. de With-van Dijk,