Zwolle ’10

Uitslagen Zwolle, Int. Tentoonstelling,
IJsselshow zaterdag 9-10-2010.

Aantal inschrijvingen op deze dag
38 schnauzers totaal, waarvan
7 Riesenschnauzers zwart,
4 Riesenschnauzers peper en zout,
1 Middenslag Schnauzers zwart,
5 Middenslag Schnauzers peper en zout,
6 Dwergschnauzers zwart,
4 Dwergschnauzers peper en zout,
10 Dwergschnauzers zwart zilver en
1 Dwergschnauzers wit.
Van deze 38 ingeschreven honden waren er drie absent.

Keurmeester: Dhr. J.G.F. Kessel Stagiair: Mevr. A. Roskam-van Bergen

Riesenschnauzer, zwart FCI Nr. 181


Reuen:
Babyklasse:
VB, Oravi v.d. Riesenhorst
Eig.: J.E. Poth

Teven:
Puppyklasse :
Abs., Justine Jenibelle von der Thelersaule
Eig.: A.F. Brand

Jeugdklasse:
1U, Country Lady of Dutch Spirit, R-CAC.
Eig.: Th.H.J.M. de With-v. Dijk

Openklasse:
2U, Walk on the Wild Side of Dutch Spirit , R-CACIB
Eig.: Th.H.J.M. de With-v. Dijk
1U, Nintala v.d. Riesenhorst , CAC, CACIB, BOB.
Eig.: J.E. Poth

Kampioensklasse:
1U, Arkadia Rapsni
Eig.: Alexander Simon
2U, Black Beauty vom Kleinen Büffel
Eig.: N. Dünhölter

Riesenschnauzer, Peper en Zout FCI Nr.181

Reuen:
Openklasse:
1U, Count-Imme von Larry’s Hutte, CAC, CACIB, BOB.
Eig.: P.M. de Haas

Teven:
Babyklasse:
VB, Amazing Discovery van de Telghoeve
Eig.: R. van Leeuwen

Jeugdklasse:
1U, Imola van Sint Rochus Hof
Eig.: I.M. Hoving-Wielinga

Tussenklasse:
1U, Silver Senator Visard, R-CAC, CACIB.
Eig.: T. Kroese

Middenslag schnauzer, zwart FCI Nr. 182

Reuen:
1U, Nero Novus vom Strothbach, CAC, CACIB, BOB.
Eig.: Anke Wiemann

Middenslag schnauzer, peper en zout FCI Nr. 182

Openklasse:
1U, Brutus-Dapper van t’Stefanus House, CAC, CACIB.
Eig.: P.A. Kruizinga

Teven:
Tussenklasse:
1U, Unlimited vom Achterplätzchen R-CAC, R-CACIB, BOB.
Eig.: E Schön

Openklasse:
1U, Valentine vom Achterplätzchen R-CAC, R-CACIB.
Eig.: E. Schön

Kampioensklasse:
2U, Mihan Hyazintti
Eig.: Harita & Jorma Aalto
1U, Rus Top Rate Glory For You
Eig.: E. Schön

Dwergschnauzer, zwart FCI Nr. 183

Reuen:
Jeugdklasse:
Abs., Boom Boom Rezlark gen Lord BoBo
Eig.: K. Baas

Openklasse:
2U, Rocker Rezlark, R-CAC, R-CACIB.
Eig.: S. Chlench-Paulus
1U, Savali Freak-Out for Divita
Eig.: M.A. Velsma

Teven:
Jeugdklasse:
Abs., Lady Eva of Castle Greenwood
Eig.: K. Baas
1U, Amstel and Don Classical Next Top Model, CAC.
Eig.: Andrey Schmal
2U, Lavina Fenna dél Casa di Vita
Eig.: C.M.F. Tulleken-Pastoor

Tussenklasse:
1U, Latoya Fenna Dél casa di Vita , R-CAC, CACIB.

Dwergschnauzer, peper en zout FCI Nr. 183

Reuen:
Openklasse:
1U, Altegos Versayles, R-CAC, R-CACIB.
Eig.: O. Rohulya

Kampioensklasse:
1U, Sourcils Xpelliarmus, CAC, CACIB.
Eig.: L. Vig

Teven:
Openklasse:
1U, Sourcils Royal Deeside, CAC, CACIB, BOB.
Eig.: L. Vig

Kampioensklasse:
1U, Sourcils O’happy Day, R-CAC, R-CACIB.
Eig.: L. Vig

Dwergschnauzer, wit FCI Nr. 183

Teven:
1U, Ahovoy Indian Summer
Eig.: D.H.M. Ramakers-Goosens

Dwergschnauzers, zwart-zilver FCI Nr. 183

Reuen:
Jeugdklasse:
2U, Archie-Jady v ’t Kerstendalse Hofje R-.CAC.
Eig.: M.J. Vissers-Rensen
1U, Borg-Rig van d’n Oppasser, CAC.
Eig.: W.M. Nouwen

Kampioensklasse:
1U, Art Löhrs Solero Primero, CACIB.
Eig.: I. Löhr

Teven:
Babyklasse:
VB, Zaza Zaza v.d. Blessewichof
Eig.: J.A.M. v.d. Berg

Jeugdklasse:
2U, Go for It Tomorrow’s Dream, R-CAC.
Eig.: Y. Droog
3U, Aylah-Jady v’t Kerstendalse Hofje
Eig.: M.J. Vissers-Rensen
1U, Babs van d’n Oppasser, CACIB.
Eig.: W. v.d. Heuvel

Openklasse:
1U, Heike van de Hillfarm, CACIB.
Eig.: W. v.d. Heuvel

Veteranenklasse:
1U, Irie-Eefje From Sweet Gentility
Eig.: Y.P.A. van Rijkhuizen-Pikaar