Middenslagschnauzer peper/zout reu
Goofy Saltus Ze Zahrabske tussenklas
1 uitmuntend CAC , CACIB & BOB
keurmeester: Inge Wilmsen (BE)
eig: Franka Leemans
fokker: Monika Skok
Middenslagschnauzer peper/zout teef
Hallow Hera Ze Zahrabske jeugdklas
1 uitmuntend CAC , CACIB & BOS
keurmeester: Inge Wilmsen (BE)
eig: Franka Leemans
fokker: Monika Skok
Zenzi-Zoya Het Hoog Oord openklas
1 uitmuntend CAC , CACIB
keurmeester: Inge Wilmsen (BE)
eig: Erna Verstappen
fokker: A. Th. Verstappen
Dwergschnauzer zwart reu
Hathor House Wild West jeugdklas
1 uitmuntend JCACL , JCACIB ,beste jeugdhond & BOB
3e BIG & 3e BIS Jeugd
keurmeester: Inge Wilmsen (BE)
eig: Marco & Sjanella van Vlijmen-Hartjes
fokker: Natalija Budna
Dwergschnauzer zwart teef
Qiyana Wild West babyklas
1 veel belovend , BOB baby & 2e BIS Baby
keurmeester: Inge Wilmsen (BE)
eig: Marco & Sjanella van Vlijmen-Hartjes
fokker: Natalija Budna
Dwergschnauzer peper/zout teef
Wonder of Savannah's Legacy Chili Angel of Water jeugdklas
1 uitmuntend JCAC , JCACIB & beste jeugdhond
keurmeester: Inge Wilmsen
eig: Emmi VanHemmens
fokker: Emmi VanHemmens
Dwergschnauzer zwart/zilver reu
Silver Winhunters Djames Bond kampioensklas
1 uitmuntend CAC , CACIB & BOB
keurmeester: Inge Wilmsen (BE)
eig: Marco & Sjanella van Vlijmen-Hartjes
fokker: Anna Babakova
Dwergschnauzer zwart/zilver teef
Shagoi de La Garde de Poseiden kampioensklas
2 uitmuntend res CAC & res.CACIB
keurmeester: Inge Wilmsen
eig: Emmanuelle Da Silva
fokker: Emmanuelle Da Silva
Fenja Cady of Charmy's Joy kampioensklas
1 uitmuntend CAC , CACIB & BOB
keurmeester: Inge Wilmsen (BE)
eig: Monique Ijzermans
fokker: Monique Ijzermans
Dwergschnauzer Wit reu
Jack Daniels van Huis de Wije Blick tussenklas
1 uitmuntend CAC , CACIB & BOB
keurmeester: Inge Wilmsen (BE)
eig: Olga Miloserdova
fokker: Olga Miloserdova
Dwergschnauzer Wit teef
Jessica van Huis de Wije Blick tussenklas
1 uitmuntend CAC , CACIB & BOS
keurmeester: Inge Wilmsen (BE)
eig: Olga Miloserdova
fokker: Olga Miloserdova
Middenslagschnauzer peper/zout reu
Goofy Saltus Ze Zahrabske jeugdklas
1 uitmuntend JCAC , JCACIB , beste jeugd & BOB
keurmeester: Elke Ahrends (DE)
eig: Franka Leemans
fokker: Monika Skok
Middenslagschnauzer peper/zout teef
Hallow Hera Ze Zahrabske jeugdklas
1 uitmuntend JCAC , JCACIB & BOS
keurmeester: Elke Ahrends (DE)
eig: Franka Leemans
fokker: Monika Skok
Dwergschnauzer zwart reu
Hathor House Wild West jeugdklas
1 uitmuntend JVDH , JCACIB ,beste jeugdhond , BOB & 2e BIG
keurmeester: Elke Ahrends (DE)
eig: Marco & Sjanella van Vlijmen-Hartjes
fokker: Natalija Budna
Dwergschnauzer peper/zout teef
Wonder of Savannah's Legacy Chili Angel of Water jeugdklas
1 uitmuntend & beste jeugdhond
keurmeester: Elke Ahrends (DE)
eig: Emmi VanHemmens
fokker: Emmi VanHemmens
Vega the brightest Star Angel of Water openklas
1 uitmuntend CAC , CACIB
keurmeester: Elke Ahrends (DE)
eig: Emmi VanHemmens
fokker: Emmi VanHemmens
Dog-Otho's Savannah veteranenklas
1 uitmuntend beste veteraan & BOB
keurmeester: Elke Ahrends (DE)
eig: Emmi VanHemmens
fokker: Mariel Gonzales
Dwergschnauzer zwart/zilver reu
Silver Winhunters Djames Bond kampioensklas
1 uitmuntend VDH , CAC , CACIB & BOB
keurmeester: Elke Ahrends (DE)
eig: Marco & Sjanella van Vlijmen-Hartjes
fokker: Anna Babakova
Gloris Zeus Zappa kampioensklas
1 uitmuntend CAC , VDH , PSK , ISPU & BOB
keurmeester: Albert Probst (DE)
eig: Katlijn van der Veken
fokker: Olga Silverstova
Middenslagschnauzer peper/zout teef
Argenta's Briska af Bottnia kampioensklas
1 uitmuntend CAC , VDH , PSK , ISPU & BOB
keurmeester: Ulrike Schmidt (DE)
eig: Katlijn van der Veken
fokker: Boel Niklasson
Middenslagschnauzer peper/zout reu
Goofy Saltus Ze Zahrabske jeugdklas
1 uitmuntend JCACL , JCACIB beste jeugdhond
Crufts kwalificatie'25
keurmeester: Markus Gisslen (DE)
eig: Franka Leemans
fokker: Monika Skok
Middenslagschnauzer peper/zout teef
Hallow Hera Ze Zahrabske jeugdklas
1 zeergoed
keurmeester: Markus Gisslen (DE)
eig: Franka Leemans
fokker: Monika Skok
Argenta's Briska af Bottnia kampioensklas
2 zeergoed
keurmeester: Markus Gisslen (DE)
eig: Katlijn van der Veken
fokker: Boel Niklasson
Dwergschnauzer zwart reu
Hathor House Wild West jeugdklas
1 uitmuntend JCACL , JCACIB ,beste jeugdhond & BOB
keurmeester: Markus Gisslen (DE)
eig: Marco & Sjanella van Vlijmen-Hartjes
fokker: Natalija Budna
Dwergschnauzer peper/zout reu
Uncle Sam Angle of Water openklas
1 uitmuntend CACL , CACIB & BOS
keurmeester: Markus Gisslen (DE)
eig: Emmi VanHemmens
fokker: Emmi VanHemmens
Dwergschnauzer peper/zout teef
Wonder of Savannah's Legacy Chili Angle of Water jeugdklas
2 zeergoed
keurmeester: Markus Gisslen (DE)
eig: Emmi VanHemmens
fokker: Emmi VanHemmens
Vega the Brightest Star Angle of Water openklas
2 uitmuntend res.CACL
keurmeester: Markus Gisslen (DE)
eig: Emmi VanHemmens
fokker: Emmi VanHemmens
Dwergschnauzer zwart/zilver reu
Zaryan Silver Star of Rainbowland jeugdklas
2 uitmuntend
keurmeester: Markus Gisslen (DE)
eig: Marco & Sjanelle van Vlijmen-Hartjes
fokker: Tatiana Figura
Dwergschnauzer zwart/zilver teef
Fenja Cady of Charmy's Joy openklas
1 uitmuntend CACL , res. CACIB
en hiermee is zij Luxemburgs Kampioen'25
keurmeester: Markus Gisslen (DE)
eig: Monique Ijzermans
fokker: Monique Ijzermans
Cady Avalyn of Charmy's Joy veteranenklas
1 zeergoed
keurmeester: Markus Gisslen (DE)
eig: Monique Ijzermans
fokker: Monique Ijzermans
CAC , CACIB Barje(SI) 07-04-2024
Dwergschnauzer zwart/zilver reu
Idalgo van Huis de Wije Blick tussenklas
1uitmuntend CAC , res.CACIB
keurmeester: Mariano Di Chicco
eig: Olga Miloserdova
fokker: Olga Miloserdova
Dwergschnauzer zwart/zilver teef
Frederika Fee van Huis de Wije Blick openklas
2 uitmuntend res.CAC , res.CACIB
keurmeester: Mariano Di Chicco
eig: Olena Duim-Osypova
fokker: Olga Miloserdova
Dwergschnauzer wit reu
Jack Daniels van Huis de Wije Blick tussenklas
1 uitmuntend CAC , CACIB
keurmeester: Mariano Di Chicco
eig: Olga Miloserdova
fokker: Olga Miloserdova
Dwergschnauzer wit teef
Jessica van Huis de Wije Blick tussenklas
1 uitmuntend CAC , res.CACIB
keurmeester: Mariano Di Chicco
eig: Olga Miloserdova
fokker: Olga Miloserdova
Middenslagschnauzer peper/zout reu
Goofy Saltus Ze Zahrabske jeugdklas
1 uitmuntend JCACL , JCACIB beste jeugdhond & Crufts kwalificatie'25
en hiermee is hij Luxemburgs Jeugd Kampioen'25
keurmeester: Heiko Wagner (DE)
eig: Franka Leemans
fokker: Monika Skok
Middenslagschnauzer peper/zout teef
Hallow Hera Ze Zahrabske jeugdklas
1 uitmuntend JCACL , JCACIB & Crufts kwalificatie'25
en hiermee is zij Luxemburgs Jeugd Kampioen'25
keurmeester: Heiko Wagner (DE)
eig: Franka Leemans
fokker: Monika Skok
Argenta's Briska af Bottnia kampioensklas
2 uitmuntend res.CACL
keurmeester: Heiko Wagner (DE)
eig: Katlijn van der Veken
fokker: Boel Niklasson
Dwergschnauzer zwart reu
Hathor House Wild West jeugdklas
1 uitmuntend JCACL , JCACIB ,beste jeugdhond & BOB
en hiermee is hij Luxemburgs JeugdKampioen'24
keurmeester: Ruth Wagner (LUX)
eig: Marco & Sjanella van Vlijmen-Hartjes
fokker: Natalija Budna
Dwergschnauzer peper/zout reu
Uncle Sam Angle of Water tussenklas
2 uitmuntend CACL , CACIB & BOB
keurmeester: Ruth Wagner (LUX)
eig: Emmi VanHemmens
fokker: Emmi VanHemmens
Dwergschnauzer peper/zout teef
Vega the Brightest Star Angle of Water openklas
2 uitmuntend res.CACL
keurmeester: Ruth Wagner (LUX)
eig: Emmi VanHemmens
fokker: Emmi VanHemmens
Dog-Otho's Savannah veteranenklas
2 uitmuntend
keurmeester: Ruth Wagner (LUX)
eig: Emmi VanHemmens
fokker: Mariel Gonzalez
Zaryan Silver Star of Rainbowland jeugdklas
3 uitmuntend
keurmeester: Ruth Wagner (LUX)
eig: Marco & Sjanella van Vlijmen-Hartjes
fokker: Tatiana Figura
Dwergschnauzer zwart/zilver teef
Fenja Cady of Charmy's Joy openklas
1 uitmuntend CACL , res. CACIB
keurmeester: Ruth Wagner (LUX)
eig: Monique Ijzermans
fokker: Monique Ijzermans
Cady Avalyn of Charmy's Joy veteranenklas
1 uitmuntend VCACL ,VCACIB
en hiermee is zij Luxemburgs & Internationaal Veteranen Kampioen'25
keurmeester: Ruth Wagner (LUX)
eig: Monique Ijzermans
fokker: Monique Ijzermans
Idalgo van Huis de Wije Blick tussenklas
1uitmuntend CAC & ISPU ClubWinner'24
keurmeester: Csaba Pettko
eig: Olga Miloserdova
fokker: Olga Miloserdova
Frederika Fee van Huis de Wije Blick openklas
2 uitmuntend res.CAC
keurmeester: Csaba Pettko
eig: Olena Duim-Osypova
fokker: Olga Miloserdova
Jack Daniels van Huis de Wije Blick tussenklas
1 uitmuntend CAC & ISPU ClubWinner'24
keurmeester: Csaba Pettko
eig: Olga Miloserdova
fokker: Olga Miloserdova
Jessica van Huis de Wije Blick tussenklas
1 uitmuntend CAC & ISPU ClubWinner'24
keurmeester: Csaba Pettko
eig: Olga Miloserdova
fokker: Olga Miloserdova
Idalgo van Huis de Wije Blick tussenklas
1uitmuntend CAC , res.CACIB
keurmeester: Sasa Kitanovic
eig: Olga Miloserdova
fokker: Olga Miloserdova
Frederika Fee van Huis de Wije Blick openklas
1 uitmuntend res.CAC , res.CACIB
keurmeester: Sasa Kitanovic
eig: Olena Duim-Osypova
fokker: Olga Miloserdova
Jack Daniels van Huis de Wije Blick tussenklas
1 uitmuntend CAC , CACIB
keurmeester: Sasa Kitanovic
eig: Olga Miloserdova
fokker: Olga Miloserdova
Jessica van Huis de Wije Blick tussenklas
1 uitmuntend CAC , res.CACIB
keurmeester: Sasa Kitanovic
eig: Olga Miloserdova
fokker: Olga Miloserdova
Idalgo van Huis de Wije Blick tussenklas
1uitmuntend CAC
keurmeester: Katja Rozman Pohlen
eig: Olga Miloserdova
fokker: Olga Miloserdova
Frederika Fee van Huis de Wije Blick openklas
1 uitmuntend CAC & BOB
keurmeester: Katja Rozman Pohlen
eig: Olena Duim-Osypova
fokker: Olga Miloserdova
Jack Daniels van Huis de Wije Blick tussenklas
1 uitmuntend CAC & BOS
keurmeester: Katja Rozman Pohlen
eig: Olga Miloserdova
fokker: Olga Miloserdova
Jessica van Huis de Wije Blick tussenklas
1 uitmuntend CAC
keurmeester: Katja Rozman Pohlen
eig: Olga Miloserdova
fokker: Olga Miloserdova
Middenslagschnauzer peper/zout teef
Zenzi-Zoya Het Hoog Oord openklas
1 uitmuntend CAC , CACIB
keurmeester: Ivo Beccarelli (FR)
eig: Erna Verstappen
fokker: A. Th. Verstappen
Riesenschnauzer peper/zout reu
Gloris Zeus Zappa openklas
1 uitmuntend CAC , CACIB & BOB
keurmeester: Salvatore Giannone
eig: Katlijn van der Veken
fokker: Olga Silverstova
Middenslag schnauzer peper/zout teef
Argenta's Briska af Bottnia openklas
1 uitmuntend CAC , CACIB & BOB
keurmeester: Salvatore Giannone
eig: Katlijn van der Veken
fokker: Boel Niklasson
Middenslag schnauzer peper/zout reu
Goofy Saltus Ze Zahrabske jeugdklas
1 uitmuntend JCAC , JCACIB beste jeugdhond & BOB
keurmeester: Regina Blessing (DE)
eig: Franka Leemans
fokker: Monika Skok
Middenslag schnauzer peper/zout teef
Hallow Hera Ze Zahrabske jeugdklas
1 uitmuntend JCAC , JCACIB & BOS
keurmeester: Regina Blessing (DE)
eig: Franka Leemans
fokker: Monika Skok
Dwergschnauzer zwart reu
Hathor House Wild West jeugdklas
1 uitmuntend JCAC , JCACIB beste jeugdhond & BOB
keurmeester: Regina Blessing (DE)
eig: Marco & Sjanella van Vlijmen-Hartjes
fokker: Natalija Budna
Dwergschnauzer Zwart teef
Hathor House Qiyana babyklas
1 veelbelovend , BOB baby & 1e BIS baby
keurmeester: Regina Blessing (DE)
eig: Marco & Sjanella van Vlijmen- Hartjes
fokker: Natalija Budna
Just for Me - Julie vom Heimeshof tussenklas
1 uitmuntend CAC , CACIB
keurmeester: Regina Blessing (DE)
eig: Simone Ravenstijn-Wachholder
fokker: Silvia Derksen-Zulsdorf
Dwergschnauzer peper/zout teef
Wonder of Savannah's Legacy Chili Angel of Water jeugdklas
1 uitmuntend JCACIB & beste jeugdhond
keurmeester: Regina Blessing (DE)
eig: Emmi Vanhemmens
fokker: Emmi Vanhemmens
Dwergschnauzer zwart/zilver teef
Single Lady uit de Vennen Jeugdklas
1 uitmuntend JCAC , JCACIB
Keurmeester: Regina Blessing (DE)
Dwergschnauzer wit teef
Wild Rose Summerwind vom Ruhrtal openklas
1 uitmuntend CAC , CACIB
keurmeester: Regina Blessing (DE)
eig: Simone Ravenstijn-Wachholder
fokker: Romina Blattgen
Middenslag schnauzer peper/zout reu
Goofy Saltus Ze Zahrabske jeugdklas
1 plaats
keurmeester: Mrs. D.U.V. Martin (UK)
eig: Franka Leemans
fokker: Monika Skok
Dwergschnauzer zwart reu
Hathor House Wild West jeugdklas
1 uitmuntend JCAC , BOB , BIS jeugd & 3e BIG
keurmeester: Dirk Spruyt (BE)
eig: Marco & Sjanella van Vlijmen- Hartjes
fokker: Natalija Budna
Dwergschnauzer zwart teef
Hathor House Qiyana babyklas
1 veelbelovend , BOB baby & 1e BIS baby
keurmeester: Dirk Spruyt (BE)
eig: Marco & Sjanella van Vlijmen- Hartjes
fokker: Natalija Budna
49e IDS Mouscron Mouscron (BE) 27-01-2024
Dwergschnauzer zwart reu
Hathor House Wild West puppyklas
1 veelbelovend BOB puppy & 1e BIS puppy
Keurmeester: Myriam Vermeire (BE)
Eig: Marco & Sjanella van Vlijmen
Fokker: Natalija Budna
Dwergschnauzer zwart/zilver reu
Zaryan Star of Rainbowland jeugdklas
1 uitmuntend JCAC , JCACIB BOB jeugd & BOB
Keurmeester: Myriam Vermeire (BE)
Dwergschnauzer zwart/zilver teef
Single Lady uit de Vennen Jeugdklas
1 uitmuntend JCAC , JCACIB & BOS
Keurmeester: Myriam Vermeire (BE)
26e AmbiorixTrofee Genk (BE) 14-01-2024
Middenslag schnauzer peper/zout teef
1 uitmuntend CAC beste teef , BOS & Amboirix Winner’24
Keurmeester: Darko Zivanovic
Eig: Katlijn van der Veken
Fokker: Boel Niklasson
Zenzi-Zoya Het oog Oord openklas
1 uitmuntend res. CAC
Keurmeester: Darko Zivanovic
Eig: Erna Verstappen
Fokker: A. TH. Verstappen
Dwergschnauzer zwart reu
Hathor House Wild West puppyklas
1 veelbelovend BOB puppy & 3e BIS puppy
Keurmeester: Darko Zivanovic
Eig: Marco & Sjanella van Vlijmen
Fokker: Natalija Budna
Dwergschnauzer zwart/zilver reu
Zaryan Star of Rainbowland jeugdklas
1 uitmuntend JCAC , BOB jeugd & Ambiorix Jeugdwinner'24
Keurmeester: Darko Zivanovic
Silver Winhunters Djames Bond kampioensklas
1 uitmuntend CAC , BOB & Ambiorix Winner’24
Keurmeester: Darko Zivanovic
Eig: Marco & Sjanella van Vlijmen
Fokker: Anna Babenkova
Cady Avalyn of Charmy's Joy
1 uitmuntend VCAC , VBOB & Ambiorix Veteranenwinner’24
Keurmeester: Darko Zivanovic
Eig:
Fokker: Monique Ijzermans
Dwergschnauzer wit reu
Jack Daniels van Huis de Wije Blick
1 uitmuntend JCAC , BOS & Ambiorix Jeugdwinner’24
Keurmeester: Darko Zivanovic
Eig:
Fokker: Olga Miloserdova
Dwergschnauzer wit teef
Jessica van Huis de Wije Blick
1 uitmuntend JCAC ,beste jeugd hond , BOB & Ambiorix Jeugdwinner’24
Keurmeester: Darko Zivanovic
Eig: Olga Miloserdova
Fokker: Olga Miloserdova